Четвер, 27 січня 2022, 07:53 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирський мер переймається проблемами місцевих виробників

20-01-2011, 10:43               
18 січня 2011 року Житомирський міський голова Володимир Дебой провів нараду із керівниками підприємств галузі торгівлі та громадського харчування. Мета даної наради — налагодження конструктивної співпраці щодо підтримки місцевого виробництва та пріоритету у торгівлі товарами місцевого виробництва.

“Я хотів би вислухати вас, виробничників, і керівників підприємств торгівлі. Це була моя мрія, позиція, яка на Житомирщині довго не була модною і не сприймалась. Тоді як у інших містах працює здоровий лобізм місцевого виробника. Міська влада іде на зустріч місцевим виробничникам. Зараз таку позицію підтримують керівники виконкому та керівники, які працюють на державній ниві”, - зазначив Володимир Дебой.

Перед присутніми виступив заступник міського голови Іван Заінчковський, який коротко охарактеризував стан та показники роботи галузі торгівлі та громадського харчування у місті Житомирі, визначив проблемні питання галузі та напрямки співпраці бізнесу та влади.

Зокрема, міська влада пропонує сприяти місцевим товаровиробничникам у розвитку фірмової торговельної мережі, розміщенні малих архітектурних форм, надання в оренду приміщень комунальної власності, активізації проведення виставок-ярмарок фірмової продукції, сприяти розміщенню рекламі місцевих виробничників (сітілайти, білбоди), проводити постійну роботу у напрямку вдосконалення дозвільних процедур тощо.

Міська влада у свою чергу, чекає від підприємств легалізації робочих місць, погашення заборгованості по заробітній платі. Враховуючи пропозицій галузевих підприємств, планується створення робочої групи та готується текст Меморандуму щодо співпраці підприємств галузі торгівлі та громадського харчання.

Міський голова Володимир Дебой наголосив на необхідності запровадження дієвої системи моніторингу продажу продукції місцевого виробника. Зокрема, В.Дебой зазначив, що анкети мають відображати реальні дані наповнення економіки міста, а не комерційні таємниці. Тому є необхідність перегляду анкет у плані відповідності вимогам часу.

“Підприємці, незалежно від фірм, які вони сьогодні представляють — це патріоти, які живуть і працюють у місті Житомирі, де навчаються їх діти, і мене як міського голову цікавить питання підтримки місцевого виробника і наповнення місцевого бюджету”, - зазначив Володимир Дебой.

Міський голова побажав усім присутнім, щоб місто Житомир стало багатшим, щоб наповнилось фінансами: “Багатше місто — багатші клієнти, краща торгівля!”

На нараді було також піднято питання щодо скриньок «Турбота», які розміщувалися у супермаркетах міста. Так, скриньки з супермаркетів до сьогодні ніхто не забрав.

Міський голова Володимир Дебой наголосив, що Міська програма соціального захисту населення на даний час не має нічого спільного і благодійним фондом “Турбота”, який співпрацював із попередньою владою та організовував благодійні акції.

“Нехай це буде на совісті організаторів. Вибори закінчилися, а скриньки досі стоять у підсобних приміщеннях супермаркетів. Людина, яка кинула копійку у скриньку, мала надію, що кошти будуть направлені тому, хто потребує допомоги”, - сказав В.Дебой.

Стосовно того, що скриньки залишилися “безхазяйними”, міський голова запропонував створити комісію, відкрить ці скриньки та передати кошти людям, які дійсно потребують грошової допомоги.

Управління по зв'язках з громадськістю Житомирської міської ради


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі