П'ятниця, 2 жовтня 2020, 01:30 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На початок квітня на Житомирщині заборгованість по зарплаті становила 23,2 млн.грн.

28-04-2011, 16:48               
За попередніми статистичними даними, упродовж І кварталу 2011 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам області зменшилася на 2,1 млн. грн., або на 8,1%, і за станом на 1 квітня 2011 року становила 23,2 млн.грн. Проте у 8 територіальних одиницях (Брусилівському, Любарському, Малинському, Народицькому, Овруцькому, Олевському районах та м. Малині) допущено зростання зазначених боргів.

Із загальної суми заборгованості 12,5 млн. грн., або 53,9%, існує на економічно активних підприємствах. Сума зазначеного боргу зменшилася впродовж січня - березня поточного року на 3,8 млн. грн., або на 23,4%.

Практично ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати, яка існувала за рахунок коштів Державного бюджету (на пільги з оплати праці постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи).

Позитивних зрушень у вирішенні проблеми погашення боргів із виплати заробітної плати за рахунок власних коштів на працюючих підприємствах упродовж І кварталу досягнуто у 22 територіальних одиницях області. У 17 з них зазначені борги ліквідовано.

Одночасно у 6 територіальних одиницях (Брусилівському, Малинському, Народицькому, Любарському, Олевському районах та м. Малині) відбулося зростання боргів із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах за рахунок їх власних коштів на загальну суму 401,9 тис.грн.

Зменшення заборгованості із виплати заробітної плати відбулося на працюючих підприємствах усіх видів економічної діяльності, крім транспорту. Борги із виплати заробітної плати на транспортних підприємствах зросли з початку року у 4 рази (з 551 тис. грн. до 2,3 млн. грн.) внаслідок виникнення і постійного зростання заборгованості працівникам Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Враховуючи зростання упродовж І кварталу поточного року загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, колегія обласної державної адміністрації 28 квітня 2011 року визнала незадовільною роботу Брусилівської, Любарської, Малинської, Народицької райдержадміністрацій, виконкому Малинської міської ради щодо виконання постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2010 року, доручень Уряду та голови облдержадміністрації з цих питань. У разі не виправлення ситуації упродовж нинішнього першого півріччя буде порушено клопотання перед Президентом України щодо притягнення голів зазначених райдержадміністрацій до дисциплінарної відповідальності. Недостатньою визнано роботу з погашення зарплатних боргів Ємільчинської, Олевської, Попільнянської, Романівської райдержадміністрацій.

Зазначалося, що погашення зарплатних боргів має йти за чітко виписаним графіком, і не лише на економічно активних підприємствах, а й на підприємствах, що припинили діяльність. Стосовно підприємств, які не забезпечують дотримання конституційного права працівників на своєчасну винагороду за працю, у встановленому порядку буде ініційовано справу про банкрутство, здійснюватимуться відповідні перевірки усіх підприємств-боржників правоохоронними органами.

Федерації профспілок області, об'єднанням та організаціям роботодавців області рекомендовано посилити контроль за станом дотримання законодавства з праці, зокрема, використовувати свої повноваження, передбачені ст. 45 КЗпП України щодо розірвання трудового договору з керівником, який не виконує законодавство про працю та зобов’язань за колективним договором.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі