Вівторок, 7 грудня 2021, 14:53 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

17-08-2011, 22:41               
Зовсім скоро Україна святкуватиме свій 20-річний ювілей. Хоча до дня народження країни ще тиждень, заходи приурочені до цього свята, вже відбуваються. Одним із таких стала загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна», відкриття якої пройшло 16 серпня у місті Києві в Національному комплексі «Експоцентр Україна».

Мета заходу − пропагувати здобутки вітчизняних товаровиробників, сприяти розширенню їх зовнішньоекономічних зв’язків, залученню іноземних інвестицій в економіку регіонів країни.

У відкритті виставки взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський.

Житомирщина представила одну з найбільших за обсягом експозицій – понад 200 кв. м. На виставці був запропонований асортимент 31 підприємства, які успішно працюють і в змозі продемонструвати конкурентоспроможну продукцію. Серед учасників − ТОВ «Фабрика Класум», ВАТ «Бердичівська фабрика одежі», ДП «Євроголд Індестріз Лтд», ВАТ «Прогрес», Довбиський фарфоровий завод, ТОВ «Сторсак Україна» а також 24 компанії харчової промисловості.

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в числі перших областей відвідав експозицію Житомирщини. Його зацікавило відродження льонарства та хмелярства в області, розвиток картоплярства. Особливу увагу Миколи Яновича привернули високоякісні сорти картоплі Поліської і Малинської дослідних станцій, завдяки роботі яких зменшуються вірусні ризики та знижується собівартість продукції.

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

М. Азаров був приємно здивований співвідношенням низької ціни та високої якості житомирської м’ясної продукції. Аби перевірити смакові властивості, пропонованих Житомирщиною м’ясних виробів, прем’єр скуштував шматочок ковбаси виробництва ТОВ «М'ясо Полісся» і висловив своє задоволення. Крім низької ціни, високої якості та гарних смакових властивостей Сергій Рижук назвав ще одну перевагу житомирського м’яса − екологічна чистота. Аби глава Уряду переконався у достовірності його слів, очільник області запросив Миколу Яновича відвідати Житомирщину і на власні очі побачити пасовища та сільгосппідприємства , які спеціалізуються на виробництві м’яса і молока.

Як розповіла інженер зі стандартизації ТОВ «М'ясо Полісся» Ольга Кияна, на «Барвисту Україну» привезли 40 видів м’ясної продукції з 80 існуючих. Виробниче обладнання для підприємства завезене з Швейцарії, Німеччини, Австрії. За її словами, вищі сорти м’ясних виробів складаються лише з натурального м’яса й тільки вітчизняних спецій. Масломолочне виробництво Житомирщини на виставці представило ТОВ «Андрушівський маслосирзавод». На захід підприємство привезло масло торгових марок «Золотава», «Попільнянське», спреди ТМ «Золотава», «Попільнянське», «Андрушівка» та широкий асортимент твердих сирів ТМ «Золотава», які, як запевнила інженер з якості ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» Наталія Шевчук, не містять рослинних жирів. Продукція підприємства експортується в Казахстан, Вірменію, ОАЕ.

Новинкою заводу є масло та спреди, фасовані у туби.

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

Меблева промисловість Житомирського регіону була представлена виробами одного з провідних підприємств області ТОВ «Фабрика Класум» ТМ «Інтерстиль». Показовим є те, що товариство виготовляє меблі тільки з вітчизняної сировини, лише частина комплектуючих матеріалів завозиться з Німеччини та Італії.

Нині «Фабрика Класум» забезпечує 520 робочих місць, а її продукція, як вважає, Василь Прусак, генеральний директор ТОВ «Фабрика Класум» є візитною карткою Житомирської області.

Гордістю Полісся Сергій Рижук вважає Житомирську панчішну фабрику та Бердичівський завод «Прогрес», який відомий далеко за межами України.

Губернатор області зазначив, що цього року Житомирщина представила дійсно якісні товари і є потужним конкурентом для інших областей: «Якби ви мене запитали, чим особливим відрізняється сьогоднішня «Барвиста Україна» від торішньої, позаторішньої, я б відповів: немає показухи. Все, що є, не поодинокі вироби, це лінії, підприємства на мільйони та сотні мільйонів виробів, тобто і якість краща, і ринок збуту є. Житомирщина − це вже більш експортний потенціал, ніж імпортний. Слава Богу, слава Житомирщині і нашим людям, які дозволили прославляти їх працю, їх труд отут, на «Барвистій Україні», і хай наша Житомирщина в переддень незалежності, на незалежність і далі буде такою, якою вона є від природи: барвистою, квітучою, здоровою та веселою!»

Важливою складовою загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» є Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар 2011 року», де номінується високотехнологічна продукція, товари і послуги, що пропонуються на внутрішні та зовнішні ринки. 30 підприємств набули статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2011 року» і нагороджені «золотими» символами конкурсу. 172 види товарів та послуг 110 підприємств стали переможцями цьогорічного конкурсу і відзначені дипломами і медалями. Як повідомила начальник головного управління економіки Житомирської ОДА Зінаїда Янченко, товари ДП«Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь») та ПАТ «Житомирський лікеро-горілчаний завод» були визнані кращими товарами року. Житомирський маслозавод став переможцем в номінації «Виробник молочної продукції та морозива» з продукцією «Морозиво «Дитяче», а лікеро-горілчаний завод виборов першість в номінації «Виробник лікеро-горілчаних напоїв» з продукцією «Горілка особлива «Житомирський стандарт».

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

Виставка «Барвиста Україна» супроводжувалась презентаційними та культурно-мистецькими заходами: працювали етнографічна експозиція «Містечко майстрів» та ярмарок до Дня Незалежності України, де можна було ознайомитись і придбати унікальні вироби народних майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Житомирська область представила колективну експозицію народних майстрів.

Цього дня житомирську експозицію відвідали кияни та гості міста. Високу оцінку продукції наших виробників дали представники посольств Білорусії та Таджикистану.

Ірина Коник, інтернет-видання "Житомирський Меркурій"


Також дивіться фоторепортаж: Підприємства Житомирщини на виставці "Барвиста Україна".


 (голосів: 3)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі