П'ятниця, 25 вересня 2020, 02:25 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото

21-09-2011, 12:35               
21 вересня за участю голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука та інших офіційних осіб відбулось організаційне засідання регіональної ради підприємців в області.

Для забезпечення залучення суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців до формування державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва в регіонах, запровадження прозорого механізму їх участі у підготовці проектів рішень органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 18.05.11 №526 «Про утворення регіональних рад підприємців в Автономній Республіці Крим, областях, м. Києві та Севастополі».

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
На виконання вищезазначеного рішення Уряду прийнято розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 03.08.11 № 274 «Про утворення регіональної ради підприємців в області». В регіональній раді підприємців - представники від підприємницьких кіл з усіх 23 районів та 5 міст обласного значення, від 15
громадських організацій та об'єднань підприємців, від 32 суб'єктів підприємницької діяльності.

Підтримка та забезпечення розвитку малого та середнього бізнесу - один із головних державних пріоритетів.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
На початок 2011 року кількість зареєстрованих суб'єктів господарської діяльності на Житомирщині налічувала 142 тис. одиниць, з яких 120 тисяч фізичних осіб-підприємців та 5 тисяч малих підприємств.

Малі підприємства стабільно нарощують виробництво. У минулому році обсяг реалізованої продукції, виконаних робіт, наданих послуг ними зріс на 4,4% і досяг 6 млрд. грн. Більше половини цих обсягів, а саме 70%, забезпечили торгівельні малі підприємства, 15% - промислові, 8% - будівельні та 6% - сільськогосподарські підприємства, мисливські та лісові господарства.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
За І півріччя цього року податкові надходження до бюджетів усіх рівнів від діяльності суб'єктів малого підприємництва склали 179 млн. грн, що вже перевищує аналогічний показник за увесь 2010 рік.

З метою розвитку підприємницької діяльності, економії часу та коштів, що витрачаються на отримання документів дозвільного характеру, усунення зайвих перешкод для започаткування бізнесу у 23 районах та 5 містах обласного підпорядкування працюють дозвільні центри. Лише упродовж І півріччя цього року дозвільними центрами області вже зареєстровано понад 6 тис. звернень суб'єктів господарювання, видано 2,5 тис. документів дозвільного характеру, надано 3,4 тис. консультацій суб'єктам підприємницької діяльності.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
В усіх районах та містах області при райдержадміністраціях та міськвиконкомах діють також відділи державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності. За І півріччя цього року ними зареєстровано 2,7 тис. суб'єктів малого підприємництва, з яких фізичні особи-підприємці становлять 80%.

Все це свідчить, що підприємництво не стоїть на місці, а оновлюється, удосконалюється за своєю структурою та розвивається.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
В області реалізуються заходи Комплексної програми підтримки малого підприємництва на 2011-2012 роки, яка визначає основні шляхи реалізації державної політики розвитку даної сфери на регіональному рівні.

Обласна рада та обласна державна адміністрація приділяються особливу увага фінансовій підтримці малого підприємництва в рамках програмних заходів. Якщо у 2010 році з обласного бюджету на ці цілі було виділено 400 тис. грн., то у цьому році рішенням обласної ради виділено 500 тис. грн.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
Місцевими органами виконавчої влади приділяється увага підтримці ініціатив щодо створення та діяльності об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва. Сьогодні в районах та містах області вже функціонує цілий ряд таких об'єктів, зокрема: 7 бізнес-центрів, 1 бізнес-інкубатор (це Житомирський обласний студентський інноваційний бізнес-інкубатор), 33 кредитні спілки та їх відділення, 2 фонди (Житомирський регіональний фонд підтримки підприємництва та Житомирське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств), 8 інвестиційних компаній, 90 страхових компаній та їх відділень, 55 інформаційно-консультативних установ, 26 громадських приймалень та 42 «гарячі лінії», що розглядають питання підприємництва, 102 громадських об'єднання підприємців.

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото

На Житомирщині створено регіональну раду підприємців. Фото
Губернатор Житомирщини під час засідання наголосив на недосконалості законодавчої бази, що регулює економічні відносини. А це заважає розвитку підприємництва в Україні. Завдяки майбутній діяльності новоствореної ради підприємців області очікуються позитивні зрушення в цьому питанні.

Сергій Рижук висловив бажання співпрацювати з підприємцями області: «Я особисто як людина найбільш відповідальна за регіон, за облать свою рідну, повірте, земляки, не менше вашого хочу, щоб ми порозумілися раз і назавжди. Хочу, щоб ми усвідомлювали своє призначення і співпрацювали на благо всіх і на благо кожного із вас, підприємців, які ризикнули зайнятися такою складною справою».

На засіданні шляхом голосування більшістю голосів було обрано Голову регіональної ради підприємців в області, його першого заступника та заступника. Ними стали відповідно голова Житомирської громадської організації «Рада керівників підприємств та підприємців м. Житомира» та голова правління ВАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» Онопрієнко Валерій Васильович, приватний підприємець Житомрського району, директор виконавчої дирекції територіального відділення Асоціації платників податків України в Житомирській області Семчук Віктор Ігорович, голова районної громадської організації «Конгрес роботодавців Черняхівщини», директор ПП «Атлант» Підлісний Анатолій Леонідович.

Також на засіданні було затверджено Положення про регіональну раду підприємців на Житомирщині.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі