Четвер, 27 січня 2022, 07:01 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

В облдержадміністрації обговорювали питання розширення торговельно-економічних зв’язків з Російською Федерацією

29-09-2010, 17:39               
28 вересня в обласній адміністрації відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Миколи Дейсана з делегацією Російської Федерації на чолі з представником торгового представництва Російської Федерації в Україні Сергієм Івановим.

Микола Дейсан представив членам делегації економічний потенціал Житомирщини та зазначив, що зовнішньоекономічна політика області спрямована на поглиблення та розширення взаємовигідних торговельно-економічних зв’язків з усіма країнами світу, в тому числі з країнами СНД.

Серед країн СНД одним з найвагоміших партнерів Житомирщини являється Російська Федерація. На сьогодні це найбільший партер області по обсягу експортних поставок. Їх частка у 2009 році склала 27% від загального обсягу експорту, тоді як до Німеччини – 10%, Італії – 9%, Туреччини – 8% та Білорусі – 6%. А за обсягами товарообороту серед країн світу з якими Житомирщина підтримує торгово-економічні відносини Російська Федерація посідає ІІ місце (15% від загального), І місце – Білорусія (20%), ІІІ місце – Німеччина (12%).

Оборот зовнішньої торгівлі товарами підприємств області з Російською Федерацією за 7 місяців 2010 року становив 79 млн. дол. США, що на 39% більше аналогічного показника минулорічного періоду. За січень-липень 2010 року експорт області до Росії порівняно з січнем-липнем 2009 року зріс на 37% і склав 67 млн. дол. США. Імпортні операції становили 12 млн. дол. США, що на 43% більше минулорічного показника. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами складало – 55 млн. дол. США.

Під час зустрічі були обговорені питання поглиблення та розширення взаємовигідних торговельно-економічних зв’язків, перспективи реалізації спільних проектів, залучення інвестицій в економіку області.

Довідково: За інформацією головного управління економіки облдержадміністрації, торгівельно-економічні та комерційні стосунки промислових підприємств Житомирської області з суб’єктами господарювання Російської Федерації налагоджені в таких галузях промисловості:

Видобувна та каменеобробна промисловість: ПП «Рута», ТОВ «Юнікомпром», ПП «Паритет», ТОВ «Веста», ТОВ «Флаг Стоун», ПП «Тетяна», ПП «Полісся», ТОВ «Граніт-Холдінг», ВАТ ТНК «Граніт», ВАТ «УКБМ», ТОВ «Мікос», ТОВ «Лабрадорит», ВАТ «Малинський каменедобувний завод», СУРП «Граніт», ТОВ «Граніт ЛТД», ВАТ ГЗК «Кварцит», а також Бехівський, Щорсівський, Коростенський, Пинязевицький, Ігнатпільський, Головинський кар’єри, що спеціалізуються на виготовлені різноманітних виробів з граніту, блоків габро і лабрадориту, фракційного щебеню та відсіву.

Машинобудування металообробка і приладобудування: ВАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», ВАТ «Бердичівський завод транспортного машинобудування», ВАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування», ВАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин», ВАТ «Приладобудівник», ВАТ «Олевський завод тракторних нормалей», що займаються виготовленням верстатів та фільтрпресів різного типу, причіпної техніки, котлів, холодильного обладнання, обладнання для нафтогазової промисловості, дробарок та подрібнювачів, тракторних нормалей.

Електроенергетика і електротехніка: ВАТ «Першотравенський завод електротехнічного фарфору», ТОВ «Полянківська кераміка», ВАТ «Олевський завод електротехнічного фарфору», що спеціалізуються на виготовлені електротехнічного фарфору, патронів, запобіжників низьковольтних, світильників електричних для житлових приміщень, електротехнічного фарфору та підприємство ВАТ «Електровимірювач», що виготовляє багатофункціональні електровимірювальні прилади.

Скляна та фарфоро-фаянсова промисловість: ТОВ «Корал» Довбиський фарфоровий завод», ДП «Кам’янобрідський фаянс», ТОВ «Поліський фаянс», ПП «Проспер», ВАТ «Біомедскло», що займаються виготовленням фарфорового кухонного посуду, скляних виробів для медичної сфери, а також різноманітного скляного устаткування.

Деревообробна і меблева промисловість: ДП «Ритм», ТОВ «Фабрика Класум», ПП «Сапфір Юм», які спеціалізуються на виробництві наборів кухонних меблів та наборів для віталень, стільців, а також займаються обробкою дошок дубових та виробництвом паркету з них.

Харчова промисловість: ЗАТ «Житомирські ласощі» спеціалізуються на виготовленні широкого асортименту кондитерських виробів, а також ТОВ «Бердичівська солодова компанія», ВАТ «Пиво-безалкогольний завод «Радомишль» - виробництво солоду ячмінного, та різних видів пива.

ВАТ «Електровимірювач» продовжує здійснювати експортні поставки через торгівельно-комерційні фірми ВАТ «Альта-Техсервіс» м. Москва та ВАТ «Еліз» м. Череповець електровимірювальної техніки, а саме багатофункціональних вимірювальних приладів марки Ц4342-М1, Ц4352-М1.

ВАТ «Хіммаш» експортує до Російської Федерації різні види обладнання, зокрема за І півріччя 2010 року до м. Москва було поставлено криогенне обладнання на суму 860 тис. грн. Продукція реалізовується через торгове представництво «Кріотек».

АТЗТ «Україна» продовжує здійснювати експортні поставки своєї продукції у Росію. Реалізація здійснюється через торговельно-комерційний центр та Торговий дім «Легас» м. Москва. Кількість відвантаженої продукції до Росії за 5 місяців поточного року склала 570 тис. пар панчішно-шкарпеткових виробів на суму 3,6 млн. грн.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі