П'ятниця, 28 лютого 2020, 07:10 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі питаннями банкрутств займатимуться органи юстиції

15-12-2011, 17:05               
9 грудня у Житомирі відбулася прес-конференція, яку для представників мас-медіа провели начальник Головного управління юстиції у Житомирській області Василь Шундрик, його заступник Любов Ткаченко та начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції Олена Петровська. Вони розповіли про законодавчі зміни стосовно органів юстиції та підбили підсумки роботи управління за 2011 рік.

У своєму виступі Василь Шундрик зазначив, що Міністерство юстиції України та його територіальні управління - одні з перших органів виконавчої влади, які зазнають перетворень у рамках адміністративної реформи, що стартувала рівно рік тому на виконання Указу Президента України стосовно оптимізації системи центральних органів виконавчої влади. Такий крок повинен забезпечити ефективне здійснення державної правової політики у сфері захисту прав людини і громадянина.

Через Міністерство юстиції Кабінет Міністрів України спрямовує та координує діяльність таких новостворених центральних органів виконавчої влади, як Державна архівна служба, Державна пенітенціарна служба, Державна реєстраційна служба та Державна служба України з питань захисту персональних даних.

На територіальні органи юстиції віднедавна покладено нові функції: формування політики з питань банкрутства, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

У Головному управлінні юстиції у Житомирській області та його територіальних органах наразі сформовано нові структурні підрозділи, здійснено всі необхідні заходи організаційного, кадрового і матеріально-технічного характеру.

З 21 листопада нинішнього року Міністерство юстиції та органи юстиції в областях розпочали фактичне виконання повноважень з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства. Створюється Єдина база даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, яку вестиме Міністерство юстиції. Органами юстиції будуть видаватися, переоформлюватися та анулюватися ліцензії на провадження діяльності арбітражних керуючих, проводитимуться експертизи фінансового стану державних підприємств та підприємств, частка державної власності яких у статутному капіталі перевищує 25 відсотків, під час підготовки справи про банкрутство до її розгляду господарським судом, погоджуватимуться плани санації та мирових угод у справах про банкрутство, будуть створюватися організаційні, економічні та інші умови, необхідні для здійснення процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, тощо.

В середньому в процедурі банкрутства у Житомирській області перебуває близько 200 підприємств. Ця цифра динамічна і може змінюватися навіть протягом дня. Станом на 1 грудня цього року в провадженні Господарського суду Житомирської області перебуває 209 банкрутних справ, з яких 9 — підприємства державної форми власності або підприємства, в статутному фонді яких частка державної власності перевищує 25%, 6 справ порушено проти фізичних осіб-підприємців. Останнім часом простежується тенденція до зменшення кількості порушених справ про банкрутство. Так, у листопаді 2011 року Господарським судом Житомирської області було порушено 5 справ про банкрутство та припинено провадження по 8 підприємствах. Ініціаторами процедури банкрутства найчастіше виступають органи Державної податкової служби та Пенсійного фонду. В стадії розпорядження майном (перша стадія процедури банкрутства) перебуває 26 підприємств, в стадії санації (на цій стадії вживаються заходи з відновлення платоспроможності) - 9 підприємств, в ліквідаційній процедурі - 147 підприємств.

О. Конашевич, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі