Середа, 8 липня 2020, 15:02 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Микола Присяжнюк: "Завжди добре займати перші місця". Фото

9-04-2012, 16:27               
7 квітня у Житомирі з робочим візитом побував Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. Він взяв участь у нараді, по закінченні якої зустрівся з представниками ЗМІ.

Як повідомив Міністр, під час наради було обговорено стан розрахунків за спожиті енергоносії комунальними підприємствами; проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році; забезпечення продуктами харчування, стабілізації цін, а також питання, що стосувалося проведення щорічної всеукраїнської весняної акції.

Спілкуючись з журналістами, головний аграрій країни дещо розповів про особливості проведення земельної реформи. За його словами, поки що вона затягується, а причина тому - соціальне напруження і побоювання в суспільстві. Адже люди й досі пам’ятають неефективну приватизацію промисловості.

«Українська земля приваблива для інвесторів, - наголосив Присяжнюк, - і дуже важливо – не обезземелити українських селян, власників паїв».

Також Міністр наголосив на важливості розвитку молочного скотарства. Він зазначив, що нині в Україні стабілізувався спад виробництва молока, йде нарощування його обсягів.

Розповів Микола Присяжнюк і про справи на українських нивах. Втрати озимих зернових культур по державі цьогоріч склали 3-3,2 млн га. «Такий обсяг втрати озимих востаннє ми мали ще в 2003 році», - зазначив Міністр АПК і додав, що урядом передбачено 300 млн. грн. для пересіву зернових. Житомирщині в цьому плані пощастило більше ніж державі в цілому: осінь і весна тут були більш сприятливими для майбутнього врожаю, ніж у степовій зоні.

М. Присяжнюк, підбуваючи підсумки минулого року, зауважив, що минулорічний врожай – більше виключення, ніж закономірність. Торік вдалося наростити валову продукцію на 17%, або на 25 млрд грн. Зрозуміло, що в наслідок погодніх умов, цьогоріч очікується певне зменшення врожаю зернових. Однак головний аграрій України готовий рухатися вперед й виконати поставлене завдання – до 2018 року зібрати 80 млн. т зернових.

Також Міністр прокометував чутки про його відставку. Місцевий журналіст зауважив, що, відповідно до інтернет-повідомлень, Присяжнюк є «першим кандидатом, якому загрожує відставка в уряді».

За інформацією «Економічної правди», Генпрокуратура повідомила про порушення кримінальної справи стосовно чиновників Аграрного фонду за фактом нанесення державі збитків на суму майже 340 мільйонів гривень.

«Ви знаєте, завжди добре займати перші місця, - каже головний аграрій країни. Це по-перше. А по-друге, ми чітко розуміємо, що будь-які недоліки керівника повинні бути проаналізовані й з них треба робити певні висновки. По-третє, «Економічної правди»завжди казав, що усі заяви, які робить Президент України Віктор Янукович, треба уважно слухати. Практично усі структури сьогодні – і Аграрний фонд, і інші – необхідно моніторити, - каже Міністр і додає, - я вже казав, що безвідповідально красти ніхто не має права. Та система, яка є у держави у вигляді комори, є неефективною».

Присяжнюк пообіцяв, що у будь-якому разі, буде він міністром чи ні, їздитиме на Житомирщину, адже це його батьківщина.

В рамках візиту Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Хрестовоздвиженську церкву. Він збирається стати меценатом храму.

Насамкінець свого перебування у Житомирі Микола Присяжнюк побував на ІІІ-му всеукраїнському фестивалі ковалів «Ковальська весна», що відкрився у Житомирі біля обласного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги.

Микола Присяжнюк: "Завжди добре займати перші місця". Фото

Микола Присяжнюк: "Завжди добре займати перші місця". Фото

Микола Присяжнюк: "Завжди добре займати перші місця". Фото

Микола Присяжнюк: "Завжди добре займати перші місця". Фото


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі