Вівторок, 23 липня 2019, 00:27 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині відзначили День працівників металургійної та гірничо-видобувної промисловості

16-07-2012, 16:21               
Індекс промислового виробництва по області у добувній промисловості за січень-травень 2012 року до відповідного періоду минулого року становив 259,6%. У галузі добувної промисловості у 2012 році виробництво промислової продукції забезпечують 56 підприємств. Майже половина об’єму продукції галузі належить філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПрАТ «Кримський титан», що на Житомирщині.

Про це йшлося на урочистому засіданні з нагоди Дня працівників металургійної та гірничо-видобувної промисловості та Дня комбінату (якому виповнилось 58 років), що відбулося в Іршанському Палаці культури «Титан» 13 липня.

«Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат входить у десятку найкращих підприємств Житомирщини і забезпечує 11% від загальнообласного об’єму промислової продукції, - зазначив, виступаючи перед святковим зібранням, начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Житомирської ОДА Василь Сухораба. – Тут збереглася вся інфраструктура – санаторій-профілакторій із спорткомплексом, Палац культури, гуртожиток тощо, - яка розвивається і оновлюється».

Професію титановидобувника назвав самовідданою і натхненною генеральний директор підприємства Сергій Сахненко. Він повідомив, що напередодні свята було відкрито Дошку пошани з портретами ветеранів і передовиків виробництва. Іршанці зустрічають свято трудовими успіхами – на 13.07 видобуто 262 тис. т товарного ільменітового концентрату, що на 1,8 тис. т більше минулорічного показника. Чисельність працюючих на комбінату збільшується і складає на сьогодні 2810 осіб. Заробітна плата виплачується в повному обсязі, за рік вона зросла на 675 грн. і складає в середньому 3885 грн. У селищі незабаром буде здано новий 5-поверховий житловий будинок на 60 квартир.

З нагоди свята кращі працівники комбінату отримали почесні грамоти і грошові винагороди від облдержадміністрації, обласної ради, переглянули святковий концерт.

Довідково: Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат виробляє ільменітовий концентрат, що видобувається відкритим способом на Іршинській групі родовищ титанових руд та збагачується на виробничих потужностях комбінату. Завданням підприємства є виділення із кожної тонни породи, що знаходиться на глибині від 15 до 30 метрів, тільки 50-70 кілограмів ільменітової руди.

Видобуток проводиться на шести діючих кар’єрах потужністю 60-70 тис. тонн ільменітового концентрату кожний сумарним випуском 360-420 тис. тонн в рік по підприємству в цілому. Руда проходить процеси збагачення на двох доводочних фабриках та реалізується споживачам з використанням залізничного транспорту. Більше половини ільменітового концентрату призначено для внутрішньогосподарського споживання на ПрАТ «Кримський титан», філією якого є комбінат, значна частина продається на ПАТ «Сумихімпром», і невеликий обсяг експортується до Республіки Чехії.

В минулому році спільно з ТОВ «Межиріченський ГЗК» було введено в експлуатацію газову котельню Іршанского НВК «Гімназія – ДНЗ» вартістю 0,7 млн. грн. В поточному році проводиться капітальний ремонт опалення дитячого садка з вводом в експлуатацію басейну. В вересні цього року планується ремонт спортивної зали ЗОШ с. Мелені. Виконані роботи по газифікації селищ Лісівщина, Мелені та Шершні. В с. Лісівщина проведено ремонт Будинку Культури, приведено в належний стан огорожу та територію дитячого садка, замінено вікна в загальноосвітній школі на суму більше ніж 50 тис. грн. Протягом року, особливо в зимовій період, силами комбінату підтримуються в належному стані навколишні автошляхи в Коростенькому, Вол.-Волинському та Малинському районах.

На спортивно-оздоровчі заходи профспілковому комітету підприємства виділяється більше 4,5 млн. грн. в рік. В селищі за організаційної підтримки органів влади на базі об’єктів комбінату проходять спортивні збори та змагання, фестивалі творчих колективів та інші масові заходи. Зокрема, став вже традиційним обласний фестиваль «Райдуга», що проводиться для дітей з обмеженими фізичними можливостями у вересні кожного року. Значний обсяг благодійних робіт проводиться підприємством для шкіл, лікарень і адмінустанов Володарсько-Волинського та Коростенського районів, надається допомога навколишнім релігійним громадам, а дітям-сиротам селища комбінат забезпечує харчування та оздоровлення.

За інформацією прес-служби Житомирської ОДА


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі