П'ятниця, 28 січня 2022, 07:24 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

В Житомирській торгово- промисловій палаті відбувся українсько-російський бізнес-форум

13-10-2010, 14:50               
Кінець вересня для Житомирщини видався насиченим та плідним. Одна за одною в наш край навідувались делегації країн-партнерів, з глибокою зацікавленістю розвитку та поглиблення подальших економічних стосунків.

Як ми вже повідомляли, 28 вересня в Житомирській обласній державній адміністрації пройшла зустріч заступника голови Житомирської облдержадміністрації Миколи Дейсана з делегацією Російської Федерації, яку очолював торговий представник Росії в Україні Сергій Іванов. В рамках цього візиту в Житомирській торгово-промисловій палаті відбувся українсько-російський форум. Проведення міжнародних форумів в ЖТПП вже стало гарною традицією, адже, саме система торгово-промислових палат основним своїм завданням вбачає сприяння розвитку бізнесу між партнерами різних країн, а Житомирська ТПП, маючи великий досвід з організації та проведення таких заходів, залучає до участі в них широкі кола українських підприємців.

На українсько-російському форумі були присутні: торговий представник Російської Федерації в Україні Сергій Іванов, директор "Торгівельного дому "Камаз" в Україні Хороших Алла Леонідівна, генеральний директор ТОВ "Дельта Інжиніринг" Пономарьов Володимир Дмитрович, начальник Департаменту корпоративного бізнесу ВАТ "Ощадбанк Росії" Лобанов Олександр Вадимович, представник Митної служби Російської Федерації в Україні Турченко Ірина Віталіївна, директор Департаменту економіки адміністрації Брянської області Дриго Михайло Федорович та інші.

На початку форуму президент Житомирської ТПП Андрій Михайлов коротко охарактеризував українсько-російські ділові зв'язки в нашому регіоні: "Підприємства Житомирщини експортують до Російської Федерації широкий спектр продукції, такого розмаїття торгівельних відносин, як з Російською Федерацією, не спостерігається з жодною іншою країною".

Далі Андрій Михайлов детально ознайомив учасників форуму з переліком продукції підприємств Житомирщини, що є предметом експорту до Росії, а саме: блоки природного каменю, щебінь, обладнання для хімічної промисловості, котли опалювальні, скло та скляний посуд, металеві вироби, папір та картон, лікарські рослини та вироби з них, меблі та дерев'яні вироби, керамічні кахлі, кондитерські вироби, лікеро-горілчана продукція та багато іншого. І це лише маленька частина найменувань продукції, яка має попит в Росії. Наші спільні інтереси також відстежуються в сфері машинобудування, електротехніки, фарфоро-фаянсової, деревообробної та харчової промисловості.

По завершенні виступу Андрій Михайлов висловив впевненість в тому, що в подальшому учасники форуму встановлять міцні ділові контакти та значно розширять перелік найменувань продукції на експорт та імпорт.
Представник російської сторони Сергій Іванов, від імені російської делегації, висловив вдячність за гостинність житомирян та представив членів російської делегації присутнім на форумі. Він також відзначив позитивний розвиток економічних зв'язків між господарськими суб'єктами Житомирщини та Російської Федерації: "Дійсно в порівнянні з минулим роком, цьогорічна ситуація виглядає набагато краще. Криза трохи відступає, економічні показники України, як і Росії виросли відсотків на десять. Неприємний факт, але минулого року товарообіг Росія-Житомирщина склав 20 мільярдів рублів, що вдвічі менше показників за 2008 рік.

Але вже на сьогоднішній день ця сума складає 36 мільярдів російських рублів". Сергій Іванов висловив надію, що рівень товарообігу вийде на докризовий рівень, хоча, нажаль, і не в усіх галузях, будівельники, наприклад, ще й досі не оговтались.
Під час ділових переговорів на форумі були обговорені питання поглиблення та розширення взаємовигідних торгівельно-економічних зв'язків, перспективи реалізації спільних проектів, залучення інвестицій в економіку області.

Слід окремо наголосити, що теплі та міцні зв'язки у Житомирщини склалися з Брянською областю. Між торгово-промисловими палати наших регіонів також налагоджена тісна співпраця. Представники Брянської торгово-промислової палати, які були присутні на форумі, із задоволенням вітали своїх Житомирських колег та запросили президента ЖТПП Андрія Михайлова разом з Житомирськими підприємцями на гостини до Брянська.

Для довідки: оборот зовнішньої торгівлі товарами підприємств області з Російською Федерацією за 7 місяців 2010 року, становив 79 млн. доларів США, що на 39% більше аналогічного показника минулорічного періоду. За січень-липень 2010 року товарообіг зріс на 37% і склав 67 млн. доларів.
Імпортні операції становили 12 млн. доларів, що на 43% більше минулорічного показника. Позитивне сальдо торгівлі товарами склало 55 млн. доларів США.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі