П'ятниця, 28 січня 2022, 08:17 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Кандидат в мери Житомира Микола Савенко представив свій передвиборчий проект

14-10-2010, 19:18               
Схоже, що для колишнього житомирського аеродрому в районі Смоківки та земель, які він займає, знайшлось використання. Проект нового житлового мікрорайону "Аеропорт", макет якого нещодавно презентував кандидат на посаду Житомирського голови від ВО «Батьківщина» Микола Савенко, може значно розширити межі Житомира та стати його парадним фасадом зі сторони Києва. Але це не єдина перевага презентованого комплексу. На 180 гектарах землі пропонується збудувати 850 тис. кв/м житла, для більш ніж 54 тисяч жителів.

На презентації були присутні не тільки розробники проекту та журналісти, а й народний депутат України Сергій Пашинський, голова обласної ради Віталій Француз, депутати Житомирської міської та обласної рад.

Презентація проекту проходила в офісі заводу "Віндзор", керівником якого є Микола Савенко. Цим автори та замовники проекту хотіли показати, що вони розуміються на справі, за яку беруться. Адже, ще декілька років тому на місці заводу квакали жаби, а тепер тут стоїть будівля, площею близько 1500 кв.м., побудована з сучасних, енергозберігаючих матеріалів.

" Коли я під"їхав до цієї будівлі, то зрозумів, що наша політична сила зробила правильний вибір, висунувши на посаду Житомирського міського голови людину, яка створила все це на порожньому місці, - сказав народний депутат України Сергій Пашинський. - Томущо все те, що ми побачили тут, і є той взірець, до якого повинна йти вся країна".

Крім вирішення житлових проблем багатьох житомирян реалізація проекту дає можливість на десяток років наперед забезпечити роботою будівельників Житомира, які сьогодні працюють на будівельних майданчиках інших міст. А створення офісного комплексу поблизу траси Житомир-Київ, зробить обласний центр містом - супутником столиці, адже час витрачений на рух між Троєщиною та Святошино у Києві більший за час, витрачений на поїздку від Святошино до східної околиці Житомира. А оскільки ціна за 1 кв.м офісної площі значно менша ніж у столиці, то це повинно зацікавити київських підприємців.

Серед інших переваг проекту- паркова зона та церква в центрі житлового комплексу, льодовий палац, критий спортивний комплекс "Житомир-арена" на більш ніж 20 тис. глядачів, готельний комплекс, школи та дитячі садочки. Частину будинків планують будувати як бізнес -житло з площею 25 кв.м на людину, частину, як соціальне житло -14 кв.м на особу.

Професійний будівельник Микола Савенко задумав житловий комплекс з використанням енергозберігаючих технологій без котелень, тільки індивідуальне опалення. Комунікації закладаються в напівпрохідних тунелях, що дає змогу класти дорожне покриття на роки, не займаючись розкопками кожного разу, коли виникає потреба в ремонті. Низький рівень ґрунтових вод, більше 5 метрів, дозволяє в комерційному житлі проектувати підземні паркінги. Для соціального житла паркінг стоятиме окремим комплексом, поряд розташовані комунальні підприємства.

Будівництво житлового комплексу дає можливість значно посунути пільгову житлову чергу, створити переселенський житловий фонд, реалізувати програму молодіжного будівництва, поступово звільнити центр Житомира для подальшої реконструкції, розселивши "сталінки" та хрущовки",


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі