Економіка > Земелька Житомирщини "підкинула" бюджету ще 22 млн. гривень

Земелька Житомирщини "підкинула" бюджету ще 22 млн. гривень


27-12-2010, 16:30.
В області перевиконано план щодо надходжень коштів до Державного бюджету від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Порівняно з показниками, визначеними планом-графіком на поточний рік, сума грошових надходжень перевищує більше ніж у чотири з половиною рази.

Упродовж 11 місяців 2010 року в області продано 199 земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель державної та комунальної власності. Їх загальна площа становить 132, 5 га. З них 2 земельні ділянки продано на аукціонах.

До бюджетів усіх рівнів надійшло 21,6 млн гривень, у тому числі до загального фонду Державного бюджету України – 2,2 млн грн, до місцевих бюджетів – 19,4 млн гривень.

Ефективне наповнення бюджетів – одне з пріоритетних завдань діяльності Головного управління Держкомзему у Житомирській області. Адже земельні ресурси Житомирщини є інструментом забезпечення прав громадян на повноцінне життєве середовище, невичерпним джерелом наповнення місцевих бюджетів, державної скарбниці та основним ресурсом сталого соціально економічного розвитку громади.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»Повернутися