Економіка > На газифікацію 8 сіл Житомирщини вже виділено 5 млн. гривень

На газифікацію 8 сіл Житомирщини вже виділено 5 млн. гривень


17-01-2011, 10:08.
Якщо бути точнішими, то вже отримано від НАК «Нафтогаз України» 5 млн. 211 тисяч гривень на будівництво та добудову 8 об’єктів газифікації. Зокрема, це с. Борисівка Новоград-Волинського району, газопровід до с. Волиця Андрушівського району, підвідний газопровід до с. Шершні та Мелені Коростенського району, газопостачання в с. Груд та В.Молодьків Новоград-Волинського району, с. Карпівці Чуднівського району, с. Старосілля та Степанівка Лугинського району, с. Рихальське Ємільчинського району.

Як повідомив перший заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко, наша область налічує 1665 населених пунктів, із них газифіковано тіьки 566, або 34% від загальної потреби. 1099 населених пунктів потребує газифікації, на що необхідно майже 1,5 млрд. гривень.

Для виконання вказаного обсягу робіт розроблена довгострокова програма газифікації нашої області із залученням коштів НАК «Нафтогаз України».
Програма газифікації на цей рік передбачає проведення робіт по 91 населеному пункту та розбита на 3 групи. 1 група – це вже готові об’єкти, але є борг за виконані роботи. Всього таких об’єктів – 13, а сума боргу – майже 2 млн. гривень.

2 група – це об’єкти, які мають високий рівень будівельної готовності. Таких об’єктів 16, а для введення їх в експлуатацію необхідно 22 млн. гривень.

3 група – це об’єкти, які відповідно до умов фінансування необхідно провести у відповідність до державних норм, а саме: зробити проектно-кошторисну документацію. Таких об’єктів 57. На даний час вони включені до переліку об’єктів газопостачання, що споруджуються на території Житомирської області за рахунок коштів НАК «Нафтогаз України».

С.СІМОНОВ, Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»Повернутися