Економіка > Журналісти Житомирщини відвідали підприємство ТОВ “Житомирський завод металевих конструкцій”

Журналісти Житомирщини відвідали підприємство ТОВ “Житомирський завод металевих конструкцій”


21-02-2011, 09:58.
17 лютого заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Куницький, начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Василь Сухораба разом з представниками ЗМІ відвідали Житомирський завод металевих конструкцій.

Як повідомив під час спілкування з журналістами Віктор Куницький, метою візиту було ознайомлення з позитивним досвідом діяльності підприємства, яке має гарні має перспективи розвитку, за сьогоднішніх непростих умов нарощує об’єми виробництва продукції, яка відповідає європейським стандартам якості, активно залучає інвестиції на модернізацію устаткування (біля 2 млн. євро має надійти на підприємство за останньою угодою з французькими інвесторами). Окрім того, Житомирський завод металевих конструкцій може слугувати прикладом для інших підприємств у питанні соціального захисту своїх працівників.

Віктор Куницький також охарактеризував загальну динаміку промислового розвитку в області, наголосивши, що за результатами 2010 року всі галузі забезпечили приріст промислового виробництва до попереднього року в цілому на 8,2 відсотка. Особливо радує, що торік покращались показники ефективності виробництва. Ця позитивна динаміка, за словами Віктора Куницького, зберігається і за результатами діяльності у січні 2011 року. Зростання промислового виробництва значною мірою залежить від об'ємів інвестицій, що направляються на будівництво нових і модернізацію існуючих виробництв.

Тому активізація інвестиційно-інноваційної діяльності є пріоритетом для обласної влади і голови облдержадмінінстрації Сергія Рижука, який особисто зустрічається з кожним інвестором, готовим працювати на теренах області. Створена робоча група зі сприяння реалізації інвестиційних проектів. Особливий акцент буде зроблено на реалізації інвестиційних проектів інноваційного характеру, оскільки інновації – це один із вирішальних чинників підвищення ефективності виробництва та забезпечення стабільного розвитку підприємств.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації


Повернутися