Економіка > Кінах прибув на Житомирщину розглянути соціально-економічний розвиток області

Кінах прибув на Житомирщину розглянути соціально-економічний розвиток області


26-01-2012, 14:35.
26 січня у Житомирі відбулася обласна нарада з питання «Про підсумки роботи промисловості області у 2011 році та реалізацію у 2012 році пріоритетних питань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ». У заході брав участь народний депутат, заступник голови фракції Партії Регіонів у Верховній Раді, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Як запевнив Кінах місцевих журналістів під час брифінгу, він приїхав у Житомир зовсім не для того, щоб остаточно узгодити кандидатів на мажоритарні округи по області.

За словами Анатолія Кириловича, головна мета його робочого візиту на Житомирщину – «це, в першу чергу, відверто, системно, високопрофесійно та деполітизовано розглянути соціально-економічний розвиток Житомирської області». Разом з губарнатором Сергієм Рижуком Кінах «збирається поставити точний діагноз, в якому стані знаходиться економіка, життя людей, і на цій основі формувати пріоритети на 2012 рік».

Як зазначив нардеп, є проблеми, які не можна вирішити на рівні області. «Для мене принципово, щоб я це почув з перших вуст, - каже Кінах, - а потім уже на основі законодавчих актів, указів президента, рішень уряду ми могли б формувати ефективну соціально-економічну політику розвитку держави в цілому. Це наша головна мета сьогодні».

На думку Кінаха, значної уваги заслуговують питання щодо створення сприятливого інвестиційного клімату в області та державі, захисту права власника. Також варто спрямувати зусилля на боротьбу з корупцією.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися