Економіка > Житомирська ОДА підписала Угоду з Українським союзом промисловців і підприємців

Житомирська ОДА підписала Угоду з Українським союзом промисловців і підприємців


26-01-2012, 16:00.
26 січня відбулася обласна нарада, присвячена підсумкам роботи промисловості області у 2011 році та реалізації у 2012 році пріоритетних питань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ. У заході брав участь народний депутат, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук окреслив основне завдання наради та подальшої роботи - пошук шляхів для утримання досягнутого рівня динаміки діяльності області в промисловості.

Пріоритетом для влади області, за словами губернатора, на сьогодні залишається радикальне поліпшення інвестиційного клімату на основі державно-приватного партнерства, інноваційний розвиток виробництва, ощадливе та ефективне використання енергоресурсів, ефективне використання економічного потенціалу Житомирщини.

Начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Житомирської ОДА Василь Сухораба розповів про основні підсумки роботи промисловості області у 2011 році.

За його словами, за темпами приросту промислового виробництва область посіла 2 місце серед регіонів України (індекс промислового виробництва по Україні склав 107,3%), випередивши наших сусідів Рівненську, Хмельницьку, Вінницьку, Київську області та м. Київ.

Найвищі темпи зростання виробництва продукції порівняно з минулорічним періодом забезпечено у машинобудуванні - +44,4%, у металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів - +18,8%, у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції - +9,6%.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника у промисловості у січні-листопаді 2011 року зросла на 21,3% порівняно з відповідним періодом попереднього року і становила 2256 грн., що на 11,5% більше обласного показника.

На промислових підприємствах області за рахунок введення у дію нових промислових об’єктів та модернізації і розширення діючих виробництв у 2011 році створено 3584 нових робочих місць.

На важливості створення нових робочих місць зупинився і Анатолій Кінах. На його думку, «нам треба значно підсилити економічний патріотизм. Кожна держава, яка поважає себе і вміє захищати свої національно-економічні інтереси, спрямовує свою політику, в першу чергу, на створення робочих місць. Це головний показник якості державної соціально-економічної політики», - зазначив нардеп.

Наприкінці наради було підписано Угоду про співпрацю між Житомирською обласною державною адміністрацією та Українським союзом промисловців і підприємців.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися