Економіка > У Житомирі вуличних торговців до Великодня не зачіпатимуть

У Житомирі вуличних торговців до Великодня не зачіпатимуть


22-03-2012, 17:55.
Під час брифінгу, який відбувся 22 березня, перед початком чергової сесії Житомирської обласної ради, голова облдержадміністрації Сергій Рижук прокоментував деякі проблемні питання. Журналістів цікавило, як вирішиться ситуація, що склалася протягом останніх декількох днів, із торговцями, що працюють на вулицях, прилеглих до Хлібного ринку у Житомирі.

«Все треба робити з розумом, - розповідає губернатор . – І якщо якась ситуація зачіпає інтереси хоча б однієї людини, то треба дослухатися до неї. Люди заробляють собі копійку і не йдуть до нас, не мітингують і не просять «дайте вищу зарплату чи пенсію». То що ми маємо їх потокати – «там не стій, туди не йди»… Зазвичай вони не зовсім законно там торгують і на них ображаються ті, чия торгівля узаконена. Ми маємо створити торговцям належні умови. Я попросив Дебоя, щоб до Великодня не зачіпали людей, а за цей час ми знайдемо і облаштуємо нове місце для торгівлі, - запевнив Рижук і додав, - ми як влада маємо забезпечити вказівку Президента: не чекати, поки бізнес до нас прийде зі своїми проблемами, а самим цікавитися: які у вас проблеми?».

Варто зазначити, що у Житомирі підприємницькою діяльністю займаються близько 5 тисяч підприємців та ще півтори тисячі займаються нею не офіційно.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися