Економіка > Підприємства Житомирської області заборгували працівникам майже 9 мільйонів гривень

Підприємства Житомирської області заборгували працівникам майже 9 мільйонів гривень


1-08-2012, 17:02.
Сума заборгованості із виплати заробітної плати на Житомирщині станом на 1 липня 2012р. зменшилася у порівнянні з початком року на 2,6 млн.грн., або на 23%, і становила 8,9 млн. грн. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати на початок липня п.р. становив 1,4% фонду оплати праці, нарахованого за червень. Дві третини загальної суми боргу припадало на підприємства промисловості.

У структурі боргів по області дещо більше половини загальної суми складає заборгованість підприємств до яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 26% – на економічно активні підприємства, решта (20%) – на ті, що призупинили діяльність у 2011 і попередніх роках.

У місті Житомирі сконцентровано 46% усіх боргів, або 4,1 млн. грн. Крім того, суттєві обсяги невиплат зафіксовано у містах Малині та Коростені, а також у Черняхівському районі.

Заборгованість економічно активних підприємств на початок липня складає близько 2,4 млн. грн. Майже половина цієї суми утворена на підприємствах транспорту.

ГУ статистики в Житомирській області


Повернутися