Економіка > На ремонт інтернатних установ Житомирської області виділили 1 мільйон 146 тисяч гривень

На ремонт інтернатних установ Житомирської області виділили 1 мільйон 146 тисяч гривень


26-09-2012, 11:26.
Саме така сума коштів була спрямована на підготовку інтернатних установ області до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє прес-служба Житомирської ОДА. Крім того, цьогоріч Міністерство фінансів України на утримання 16 таких закладів на Житомирщині виділило 72 млн. 151 тис. грн., із яких 41 млн. 693 тис. грн. використано протягом останніх восьми місяців.

Питання готовності підвідомчих установ системи соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2012–2013 років обговорювалося на засіданні колегії головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, що відбулося 25 вересня під головуванням начальника профільного управління Галини Корінної.

Наразі усі 16 інтернатних установ і 6 стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян і пенсіонерів вже готові до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема проведені ремонті роботи з реконструкції будівель, інженерних мереж, котелень, вжиті першочергові заходи протипожежної безпеки, проведено заміну 80 % відсотків дверних і віконних блоків на металопластикові, у всіх інтернатних установах встановлені електричні водонагрівачі.

Начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна зауважила на необхідності до 1 жовтня завершити заготівлю продуктів харчування для інтернатних і стаціонарних установ. До того ж, під час засідання Галина Віталіївна розпорядилася щодо проведення навчання начальниками управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, районних і міських рад з протипожежної безпеки. Крім того, Галина Корінна наголосила на потребі невідкладної підготовки резервних місць в інтернатних і стаціонарних установах для осіб без визначеного місця проживання: «останнім часом це питання перебуває на особливому контролі Президента України, Уряду та громадськості, тому ми не повинні очікувати настання холодів і морозів, а завчасно активізувати роботу в цьому напрямку, залучаючи спонсорів».

Прес-служба Житомирської ОДА

Повернутися