Історія > Відомому житомирському авіаційному з'єднанню виповнилося 70 років

Відомому житомирському авіаційному з'єднанню виповнилося 70 років


5-06-2012, 09:46.
У суботу, 2 червня, Житомирський міський голова Володимир Дебой привітав командування, ветеранів, особовий склад легендарного авіаційного з’єднання із 70-річчям від дня заснування.

894 авіаційний винищувальний полк та його частини забезпечення прославились тим, що у роки війни вели активні бойові дії на Західному фронті, успішно виконуючи завдання перекриття бойових дій піхоти та танків. Великі заслуги полку і в перекритті від авіації противника важливих вітчизняних залізничних вузлів, по яких рухались бойові ешелони на Воронезькому на 1-му Українському фронтах. У 1994 році Президіум ВР СРСР вручив полку Бойовий червоний прапор. За вагомі успіхи, проявлену відвагу і мужність особовий склад полку нагороджений орденами Леніна, Вітчизняної війни І-ІІ ступенів, Червоної Зірки, медалями За відвагу, За бойові заслуги.

Сьогодні, у визначний і пам’ятний для з’єднання день, міський голова Володимир Дебой кращих із кращих працівників за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, зразкову військову дисципліну та з нагоди 70-річчя від створення 894 авіаційного винищувального полку нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися