Неділя, 25 жовтня 2020, 02:58 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Міліціонери Житомирщини розшукали матір, яка покинула 2-х місячну дитину. Відео

14-02-2011, 11:18               
4-х місячна Даринка майже 2 місяці тому була переведена до Житомирській районної лікарні із обласної дитячої, де перебувала на стаціонарному лікуванні практично від народження. Нині дитина знаходиться у стані середньої тяжкості та у зв’язку із вродженою вадою потребує хірургічного втручання, яке стане можливим, коли малечі виповниться 6 місяців.

Проте за час перебування дитини в лікувальному закладі мати відвідала її лише одного разу, наприкінці грудня минулого року. Даринкою ж повністю опікуються медичні працівники. Головний лікар районної лікарні звернувся до Житомирського райвідділу із проханням розшукати та вплинути на нерадиву матір.

Щоб зустрітися із жінкою начальникові сектору кримінальної міліції у справах дітей Житомирського РВ УМВС Ігореві Зубку довелося декілька разів їздити до одного із сіл району, розташованого на відстані близько 20 км від обласного центру, де вона проживає. Щоразу її не було вдома, навіть після попередження працівниками сільської ради про візити правоохоронців.

Сусіди ж розповідали, що вона ніде не працює, особливо у свої справи їх не посвячує. Хіба що говорила, що буде з дитиною у лікарні до весни, то ж вони думали, що жінка щодня йде саме туди.

10 лютого працівникам міліції таки вдалося застати 32-річну матір вдома. Із сльозами на очах вона згадала про немовля та обіцяла його провідати уже наступного тижня (!).

- Попорать треба, і дров внести, і корова, і сіно, і вода – все на мені. Нема кому помогти. Я визнаю свою вину, розберуся зі своїми питаннями, господарством і поїду… уже з наступного тижня. У щирість слів жінки не вірилось.

Горе-мати розповіла, що Даринка у неї вже п’ята дитина, три доньки, 16, 13 та 12 років, живуть із першим чоловіком у сусідньому селі, а син, теж від першого шлюбу, учень 4-класу, знаходиться разом із нею. Батько ж дівчинки покінчив життя самогубством ще до її народження.

Проте лікарі стверджують, що два місяці тому жінка теж обіцяла приїхати до дитини, однак допоки маля залишається без материнської любові та опіки.

- Після проведення операції, яка допоможе Дарині стати цілком нормальною дитиною, її необхідно буде особливий догляд та піклування, щоб успішно пройти реабілітаційний період, - розповідає лікар-педіатр Житомирської районної лікарні Богдан Данко. – Проте чи можна довірити дитину матері, яка навіть зараз не вважає за необхідне піклуватись про неї, риторичне питання.

Медики склали акт про знаходження у лікувальному закладі покинутої дитини, який направлено до служби у справах дітей райдержадміністрації.
У ході бесіди з міліціонерами жінка запевняла, що не хоче ні відмовлятись від дитини, ні позбавлення батьківських прав. Однак її дії суперечать словам і юридичною мовою звуться невиконанням батьками обов’язків щодо виховання дітей, тож відносно неї було оформлено відповідні адмінматеріали.

Якщо горе-мати найближчим часом не одумається та не змінить свого ставлення до своєї найменшої дитини, постане питання про позбавлення її батьківських прав та взяття дівчинки під опіку держави.

Алла Ващенко, Тетяна Палачова,
ВЗГ УМВС України в Житомирській області

ВІДЕО


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі