Четвер, 15 квітня 2021, 11:14 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

За самогонні статки житомирські ''народні шинкарі'' відповідатимуть перед Фемідою

18-02-2011, 11:42               
Проблема «стійкості» та «непорушності» самогоноваріння на території Житомирщини, особливо в сільській місцевості, не може не викликати занепокоєння. Саме тому УМВС України в Житомирській області вживає ряд заходів щодо профілактики цього виду правопорушення, пияцтва та недопущення вчинення злочинів в стані алкогольного сп’яніння.

На жаль у зв’язку із тим, що у селах практично немає роботи і люди відчувають власну безвихідь, вони доволі часто не знаходять собі кращих розваг аніж розпиття оковитої. Проте виникає питання «Хіба, «заливши очі», життя стає без проблем?» Авжеж що ні. Але про це любителі міцних напоїв не задумуються, доти як в наслідок алкогольних «розваг» потрапляють на лаву підсудних або ж до медичного закладу.

Спиртні напої стимулюють агресивність та сприяють виплеску негативних емоцій. От і виходить, що найдрібніша суперечка на основі якихось незрозумілих неприязних стосунків, яку на тверезий розум можна було б легко вирішити мирно, призводить до непоправних трагедій.

Досить негативна роль у таких справах «відведена» так званим самогонщикам. Можливо, якби цих «підприємливих ділків» поменшало, то й схильність до пиятик у людей поступово пішла б на спад. Але поки, щоб досягнути цієї цілі міліціонери Житомирщини постійно «ведуть війну» з самогонщиками, які заробляють свої статки на чужих життях.

Нещодавно до Житомирського РВ УМВС України в Житомирській області надійшла оперативна інформація про те, що в одному з сіл району проживає жінка, яка займається виготовленням та збутом самогону.

Завітавши до неї «в гості» дільничний інспектор побачив «пречудову картину» - з самогонного апарату якраз накрапала «свіженька». Тож відвертітися «підприємиця» вже не могла.

За свідченнями односельчан, за гроші, зароблені від продажу самогону, жінка збудувала собі двоповерховий «будиночок». «Наживалася» вона на своїх же сусідах, які здебільшого зловживають спиртними напоями. Задля підтримання «азарту» та спокуси 49-річна самогонщиця за півлітра самогону правила всього лиш 12 гривень, хоча якість продукту викликає сумнів.

Під час огляду житла громадянки міліціонерами, у неї було вилучено 200 літрів самогонної закваски, дев’ять літрів самогону, який зберігався у сейфі «за сімома замками», та самогонний апарат, що якраз знаходився у дії.

За даним фактом було порушено кримінальну справу за ст. 203 (незаконне зайняття забороненими видами господарської діяльності) Кримінального кодексу України, що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як прокоментував заступник начальника УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський: «Протягом лише останніх двох тижнів міліціонерами виявлено і задокументовано 23 факти виготовлення та збуту самогону, за які передбачено відповідальність згідно ст. 203 Кримінального кодексу України. В той же час до адміністративної відповідальності за порушення антиалкогольного законодавства притягнуто 906 осіб, з яких 211 - саме за виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення.

Загалом в ході проведення зазначених заходів з незаконного обігу вилучено 385 літрів горілки домашнього виготовлення, понад 2 тисячі літрів самогонної закваски для виготовлення самогону та 84 самогонні апарати. Міськими, районними судами та посадовими особами міськрайвідділів області на правопорушників накладено штрафів на загальну суму понад 16 тисяч гривень».

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

За самогонні статки житомирські ''народні шинкарі'' відповідатимуть перед Фемідою


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі