Субота, 29 лютого 2020, 03:43 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Працівники патрульної служби Житомирщини - одні з найкращих у державі

2-03-2011, 16:16               
З нагоди професійного свята патрульної служби 28 лютого в Управлінні МВС України в Житомирській області відбулися урочисті заходи. Не дивлячись на 90-річну історію, в такому статусі патрульні міліціонери відзначають своє свято лише вдруге, оскільки за роки незалежності України міністерський наказ про запровадження Дня патрульної служби було підписано у 2010 році.

З вітальним словом до вартових громадського порядку звернувся заступник начальника УМВС України в Житомирській області, полковник міліції Валерій Марчевський: «Від керівництва органів внутрішніх справ Житомирщини дякую вам за роботу, за те, що ви віддані присязі, чесно та добросовісно виконуєте свої обов’язки. Від душі вітаю вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, терпіння, впевненості в завтрашньому дні та міліцейської вдачі».

Щодо завдань патрульної служби Житомирської області та результатів її діяльності він зазначив: «Основна задача патрульної служби – це охорона громадського порядку, попередження злочинів та їх розкриття. Патрульна служба наряду з дільничними інспекторами працює з населенням і по тому, як зарекомендують себе працівники патрульної служби, як вони поводяться з людьми, по тому, як вони вирішують питання потерпілих громадян, так про міліцію і судять жителі області.

За минулий рік є відповідні досягнення – в цілому працівниками патрульної служби розкрито 220 злочинів і ще 1219 за їхньої участі, затримано понад 10000 правопорушників. Ці результати, відповідно до рейтингових показників, по яких оцінює діяльність МВС України, є одними з кращих в державі. Варто назвати і той факт, що представник патрульної служби від нашої області, старший сержант Володимир Максименко зайняв перше місце на всеукраїнському конкурсі на звання найкращого працівника патрульної служби. І взагалі за останні три роки ми не виходили з призової трійки даного конкурсу».

Звісно, що в святковий день працівники патрульної служби не залишилися без нагород. Ті з них, хто проявив мужність та справжній професіоналізм при забезпеченні охорони громадського порядку, особистої безпеки громадян, захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів отримали почесні грамоти від імені начальника УМВС України в Житомирській області Юрія Івакіна.

Командир житомирського батальйону патрульної служби, майор міліції Анатолій Мавзолевський щиро подякував за теплі слова поздоровлення та високу оцінку роботи патрульної служби, пообіцявши, що «весь особовий склад батальйону, який налічує 166 працівників, докладе максимум зусиль, щоб наші громадяни, жителі Житомира, перебуваючи на вулицях та у громадських місцях, могли почувати себе спокійно в будь-який час доби».

В ході урочистостей серед ряду питань обговорювалися і кроки стосовно покращення забезпечення громадської безпеки. Вимоги часу ставлять міліцію перед потребою пошуку нових форм співпраці з недержавними правоохоронними структурами. Таке нововведення вирішує проблему необхідного зростання чисельності нарядів патрульної міліції та охоплення ними практично всієї території області.

Перші паростки 3-місячної взаємодії міліції Житомирщини з місцевою філією однієї із недержавних охоронних структур видно вже нині. Показовим є випадок, що трапився 27 лютого. Близько п’ятої години ранку на пульт охоронної фірми поступило повідомлення про незаконне проникнення в магазин на одній з центральних вулиць Житомира. Цікаво, що злодія аніскільки не злякала близькість торгівельного закладу до міської ради. Взявши цеглину, він розбив скло у дверях, відчинив їх та встиг поцупити комп’ютерний монітор. Виїздом спільної мобільної групи злочин був розкритий по гарячим слідам. Як виявилося, у затриманого 21-річного житомирянина ця крадіжка була вже четвертою. Вперше він «взявся до справи» ще в грудні минулого року.
Тож співпраця міліції та недержавних охоронців безперечно є корисною для загальної справи забезпечення громадського порядку та недопущення правопорушень, а найголовніше – це те, що вона спрацьовує і цілковито себе виправдовує.

Відзначаючи допомогу працівників фірми у затриманні молодика, за яким тягнеться цілий ланцюжок крадіжок, Валерій Марчевський нагородив їх почесними грамотами «За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та зразкове виконання завдань з охорони громадського порядку». А директор охоронної структури Ігор Кондратюк, який 27 років прослужив в міліції, у свою чергу висловив вдячність бійцю спецпідрозділу «Беркут» та вручив матеріальну винагороду за проведені заходи по виявленню злочинця, що проник на один з охоронюваних його фірмою об’єкт.

На Житомирщині нововведення почало свій відлік з 18 січня, коли спільні мобільні групи працівників патрульної служби, спецпідрозділу «Беркут» і працівників охоронного підприємства вперше разом заступили на охорону громадського порядку та визначених об’єктів.

Колектив УМВС України в Житомирській області та колеги приєднуються до привітань працівників патрульної служби з їхнім святом і зичать їм й надалі гідно служити ідеалам справедливості, міцного здоров’я, наснаги та нескінченної енергії.

Антон Сичевський
,
ВЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі