Неділя, 25 жовтня 2020, 02:43 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі батьки помітили зникнення свого 5-річного сина лише наступного дня

5-03-2012, 12:20               
Мама не помітила, як її 5-річний син вийшов з дому, а хрещена не побачила, що хлопчик ішов за нею слідом

Ось така безглузда ситуація призвела до того, що малолітня дитина пізно ввечері опинилася зовсім одна фактично посеред вулиці. Хлопчика Даню виявив водій маршрутки вже в районі Богунії. Чоловікові здалося підозрілим, що маленький хлопчик їде один без супроводу дорослих.

Водієві хлопчик сказав, що звуть його Данею, у нього є і мама, і тато, проте де живуть батьки, він не знає. Куди і звідки їхав, дитина зрозуміло пояснити теж не змогла. На вигляд хлопчик не був схожий на безпритульника, навпаки, одяг був чистим, а обличчя вмитим.

Водій маршрутки не розгубився і одразу ж повідомив про хлопчика в міліцію. Спроби правоохоронців з'ясувати у дитини хоч що-небудь, не дали результатів. Даню віддали під опіку лікарям у міську лікарню, де хлопчика нагодували і поклали спати.

- Пошуки Даніних батьків почалися того ж вечора і тривали всю ніч поспіль, - розповідає начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Богунского РВ міліції Олена Міхніцька. – Про подію Були належним чином інформовані зовнішні наряди міліції, які безпосередньо несли службу на вулицях міста. Як правило, якщо дитина губиться, то повідомлення про це від батьків надходить негайно. Тому, звичайно, ми чекали хоча б дзвінка по лінії «102».

Але будь-яких повідомлень про дитину, що загубилася, за ніч так і не надійшло. Вранці інформація про знайду разом з його фотографією терміново облетіла усі засоби масової інформації. Працівники міліції підключили до роботи оперативні служби, сподіваючись отримати хоч якісь відомості про дитину.

І диво таки сталося: в половині дванадцятого 2 березня на лінію «102» зателефонувала жінка, яка назвалася мешканкою обласного центру, і повідомила про зникнення свого 5-річного сина. Прикмети, які назвала заявниця, повністю співпали з прикметами хлопчика Дані, виявленого напередодні в маршрутці. Ймовірній мамі запропонували прийти до Богунського райвідділу міліції.

Під час з’ясування всіх обставин було встановлено, що 27-річна житомирянка дійсно є матір'ю знайденого хлопчика. Правоохоронцям вона розповіла, що напередодні увечері до них в гуртожиток у гості завітала кума, з якою сімейство влаштувало застілля. Добряче пригостившись міцними напоями, батько з матір’ю не помітили, як їх 5-річна дитина, одягнувшись, направилася за хрещеною, маючи намір переночувати у неї. А сама хрещена не побачила, що хлопчик дійшов за нею до зупинки і сів у ту ж маршрутку. На потрібній зупинці жінка вийшла, а дитина, мабуть, втративши її з поля зору, залишилася в салоні автобуса.

Батьки ж схаменулись тільки вранці, добре проспавшись.

– Раніше ця сім’я в поле зору працівників міліції не потрапляла, - говорить Олена Міхніцька. – За цим фактом відносно матері 5-річного Дані було складено протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За невиконання батьками обов'язків з виховання дітей матері доведеться заплатити штраф, а сама сім'я відтепер буде під наглядом міліції.

Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі