П'ятниця, 23 жовтня 2020, 08:39 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині 30-річний чоловік зґвалтував та вбив 9-річного хлопчика

10-05-2012, 10:58               
На Житомирщині працівники міліції, розшукуючи зниклого напередодні 9-річного хлопчика, знайшли його тіло, приховане у гущавині лісосмуги, із слідами насильницької смерті. Розслідуючи обставини злочину, оперативники затримали 30-річного жителя Попільнянського району, який обґрунтовано підозрюється у причетності до жорстокого вбивства на сексуальному підгрунті.

До чергової частини Попільнянського РВ УМВС України в Житомирській області 8 травня близько 2 години по телефону звернулась 45-річна жителька м. Києва, яка повідомила про те, що їх родина приїхала в одне з сіл району на дачу, проте напередодні увечері пропав її 9-річний син.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група райвідділу, працівники якої розпочали першочергові заходи по встановленню всіх обставин події. Востаннє хлопчика бачили надвечір, коли він рибалив на місцевому ставку. Уранці правоохоронці розпочали прочісування навколишньої території водойми та околиць населеного пункту. Водночас оперативники опитували місцевих жителів, які того дня могли бачити малого або щось знати про його зникнення.

Під час огляду чагарника лісосмуги на околиці села працівники міліції знайшли тіло хлопчика з тілесними ушкодженнями у вигляді синців та саден обличчя і шиї. Трохи далі від цього місця виявили і велосипед дитини.

Проведене судово-медичного дослідження встановило, що смерть хлопчика настала від механічної асфіксії шиї (задушення) увечері 7 травня.

Як розповів начальник Управління карного розшуку Віктор Бугира, на той час оперативникам уже вдалося встановити певні обставини розвитку подій того дня. Хлопчик рибалив неподалік чотирьох місцевих жителів, а потім до нього підійшов незнайомий чоловік. У селі його не знали, однак він певний час спілкувався з малим і згодом вони навіть кудись разом пішли.

Мати дитини розповіла, що близько 16.30 він забігав додому і говорив, що якийсь дядько хоче продати йому вудочку. Вона заборонила хлопцеві з ним йти. Проте малий, очевидно, ослухався неньку, оскільки місцеві жителі таки бачили їх удвох. Згодом незнайомець повернувся у село уже сам і був достатньо схвильований.

Для встановлення особи невідомого оперативникам знадобилось декілька годин, значно допоміг детальний опис зовнішності, наданий очевидцями. Підозрюваного затримали того ж дня в одному з сіл Попільнянського району, чоловік спокійно спав у своєму помешканні, переконаний у власній безкарності.

Відтак на запитання міліціонерів спочатку вдавав, що нічого не знає. Однак низка доказів, вилучених на місці події експертами та свідчення очевидців, які допомогли встановити маршрут руху підозрюваного того вечора, таки вплинули на його подальші дії. Чоловік визнав свою вину і розповів, що помітив хлопчика на ставку. Той йому сподобався і у нього виник статевий потяг до нього. Розповідаючи різні байки малому, він втерся до нього в довіру, пообіцяв вудку подарувати чи продати, а потім поступово змусив відійти подалі від людей. Так вони вдвох опинились на околиці села, у чагарнику, де чоловік, за його словами, спочатку задушив, а потім згвалтував дитину.

Розслідування кримінальної справи, порушеної за ч.2 п.2 ст.115 «Умисне вбивство малолітньої дитини» Кримінального кодексу України триває, повідомив начальник Слідчого управління УМВС України в Житомирській області Василь Дячук. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі. Наразі він затриманий та буде доставлений до суду для визначення відносно нього міри запобіжного заходу.

Підозрюваний раніше уже відбував покарання за вчинення злочину на сексуального підґрунті.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі