Неділя, 6 грудня 2020, 02:51 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині молодик намагався вбити пенсіонерку та спалив її будинок

12-06-2012, 11:01               
В одному з сіл Коростенського району Житомирщини уночі 8 червня до помешкання 75-річної пенсіонерки вдерся незнайомець. Чоловік почав вимагати гроші та інші цінності, застосовуючи при цьому до літньої жінки фізичну силу та погрожуючи ножем. Після кількагодинних знущань нападник зв’язав жертву, поклав на диван, закидав подушками та ковдрами і підпалив відразу у декількох місцях будинок. Лише дочекавшись, допоки вогонь достатньо розгориться, залишив оселю, прихопивши з собою знайдені близько 200 гривень, продукти харчування та спиртне.

Пенсіонерка, прислухаючись до того, що коїться в її оселі, уже давно відчувала їдкий дим, однак нападник все ще був у помешканні. Врешті він, певно, дочекавшись, щоб запалало, втік. Жінка з останніх сил почала виборсуватись з-під шмаття, одночасно намагаючись розгризти мотузки, якими були зв’язані руки. Коли це врешті вдалося, звільнила і ноги. Довкола горіло відразу звідусіль. Бабуся кинулась надвір, ледве почуваючи себе.

Сил на те, щоб кликати на допомогу, уже не залишилось. Упала просто на городі.

Тріскання покрівлі та відблиски вогню, не дивлячись на дуже пізню пору, почули та помітили сусіди.

- Ми відразу кинулись до будинку. Він горів, але ж ми думали, що у середині сусідка. – розповідає місцевий житель Степан Закусило. – Ми вибили вікна, що поглянути, де вона і допомогти вибратись. Проте її ніде не було. А з кожною хвилиною до будинку все тяжче було підступити. Шифер стріляв і летів звідусіль.

Допоки чоловіки, щоправда уже й самі доволі літні люди, у селі залишились переважно пенсіонери, намагалися врятувати свою односельчанку, сусіди з іншої сторони знайшли обезсилену та шоковану жінку у городі та викликали швидку медичну допомогу. Потерпілу доставили до лікувального закладу. Уже там, трохи оговтавшись та прийшовши до тями, вона змогла розповісти працівникам міліції, що з нею трапилось.

- Жінка доволі детально описала нічного нападника і події, які розгортались тієї ночі. Завдяки цьому нам вдалося швидко встановити його особу, - розповів начальник Управління карного розшуку УМВС України в Житомирській області Віктор Бугира. – Уже наступного дня ми затримали підозрюваного у Коростені з валізами, якщо можна так сказати на його пакунки, у руках. Чоловік явно мав намір втекти подалі від місця вчинення ним жорстокого злочину.
Як встановлено у ході попередньо розслідування кримінальної справи, порушеної відразу за декількома статтями кримінального кодексу ч. 3 ст.187 (Розбійний напад, поєднаний з проникненням у житло), ч. 2 ст. 15, п.6 ч. 2 ст. 115 (Замах на умисне вбивство з корисливих мотивів) та ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), молодик, фактично без постійного місця проживання, кілька днів перебував у цьому селі, перебиваючись тимчасовими підробітками по людях. Мешкав неподалік будинку пенсіонерки.Того вечора, за його словами, добряче випив і вирішив пошукати грошей. Про все інше розповідає спокійно, без каяття, звинувачуючи у всьому горілку, обставини та власне життя, але не себе.

На Житомирщині молодик намагався вбити пенсіонерку та спалив її будинок
Вибив скло у вікні, жінка ще не спала, а дивилась телевізор. Почав її бити по голові, вимагав гроші. Вона казала, що немає. Ще бив, погрожував ножем, зв’язав, покинув… Почав сам нишпорити по хаті, знайшов лише щось трохи більше 200 гривен, салат і м’ясо на кухні, шампанське, вино… Все цінне складав у господарську сумку пенсіонерки. Знову бив її і вимагав гроші. Врешті розлютився через невдачу і, за його словами, зрозумівши, що залишив багато слідів, вирішив спалити будинок разом з господинею.

Жінка врятувалась завдяки власній, певно, силі волі, наполегливості та диву, встигши в останню мить визволитись з палаючого помешкання.
Нападникові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі