Понеділок, 8 березня 2021, 15:14 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Убивці родини житомирського підприємця і досі розгулюють на свободі?

12-07-2012, 16:31               
Жителі Кам'янки (передмістя Житомира) готують петицію, в якій наполягають, що у гучній справі про розстріл родини бізнесмена Олександра Кондратюка слідчі затримали невинуватого Віктора Співака. Селяни навіть погрожують перекрити на знак протесту трасу Київ - Чоп, повідомляє ТСН з посиланням на «Комсомольскую правду в Украине».

«Віктор Співак не вбивав Кондратюків! У нього залізне алібі!» - запевняють жителі Кам'янки. У будинку простий селянки Ірини Прощерук зібралися всі, хто бачив Віктора Співака вранці 1 липня - в той момент, коли бандити увірвалися в будинок бізнесмена. Вони строго в хронологічному порядку розповідали, де і за яких обставин бачили Співака.

«У 8:00 я виводила теля пасти. Вітя стояв біля своєї хати. А на початку десятого я розмовляла з ним - просила підсипати краю однієї могили на нашому кладовищі», - заявила сусідка Співака Любов Мельник. «В 9.20 він прийшов до мене за хлібом - я купила для їх сім'ї три буханці», - додала Зінаїда Прощерук. «А я живу через дорогу. Приблизно о 9:25 прийшов до їх криниці по воду. В цей час Вітя вийшов з дому. Я попросив його допомогти почистити мій колодязь. До того ж я чув і можу підтвердити під присягою, як тітка Люба Мельник просила Вітю підсипати могилу на нашому кладовищі», - вступив в розмову чоловік, який представився Віктором Прищепою.

Люди розповіли, що 7 липня (в цей день затримали трьох підозрюваних) Віктор пішов у Житомир провідати сестру, а вона живе якраз неподалік від хатини, де взяли головного бандита - тричі судимого Сергія Кучера. «Вітька - доросла дитина. Опинився не в тому місці не в той час», - говорять його сусіди. Справа в тому, що підозрюваний в жорстокому вбивстві - по суті, місцевий «сільський дурник». Виховувався в інтернаті для розумово відсталих. Живе з матір'ю і батьком, у якого теж виявилися проблеми з психікою. Селяни запрошували Віктора допомогти по господарству, розплачувалися газованою водою або тістечком. А він радів. Коли на нього кричали, губився і навіть міг заплакати.

8 липня, продовжують люди, його привезли в Кам'янку, влаштували обшук будинку. Віктор погано усвідомлював, що відбувається. «Міліціонери запитують його: «Вітя, ти тут сховав пістолет? Він відповідає: «Тут». – «А може, тут?» - «Так, тут» ... А потім нам оголосили, що він у всьому зізнався. Та він безвольний і визнається в усьому, в чому накажуть! Крім того, міліціонери не брали понятих з місцевих, а привезли з собою своїх. Ми всі готові свідчити, але з нами ніхто не хоче говорити. Вітю використовують як зручну і легку жертву, щоб скоріше відзвітувати про розкриття вбивства. А справжній злочинець зараз на волі», - розповіла Ірина Прощерук.

Люди вже готують звернення до прокуратури та до губернатора Сергія Рижука. І навіть погрожують перекрити автотрасу Київ - Чоп. В міліції сільський бунт і алібі Співака не прокоментували. «Призначено 39 експертиз, в тому числі і молекулярно-генетичну. У ході слідства буде встановлено роль і ступінь провини кожного фігуранта цієї справи», - розповів начальник слідчого управління УМВС в Житомирській області Василь Дячук.

За інформацією ТСН


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі