Субота, 27 лютого 2021, 23:35 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Бердичівському районі міліція знайшла наркоту, боєприпаси, контрафактні диски

11-09-2012, 17:09               
Упродовж одного дня на території Бердичівського району Житомирщини та самого райцентру тривали оперативно-профілактичні заходи, в ході яких працівники міліції комплексно запобігали виникненню правопорушень та злочинів, а також припиняли протиправні діяння.

До проведення вказаних заходів керівництвом УМВС України в Житомирській області було залучено понад сотню представників різних галузевих служб та стройових підрозділів обласної міліції, у тому числі працівників Державтоінспекції, роти міліції особливого призначення «Беркут» і батальйону патрульної служби. Окрім того, участь у міліційному відпрацюванні взяли представники й інших правоохоронних та контролюючих структур.

Правоохоронці упродовж одного дня розкрили десяток злочинів. Під час проведення санкціонованого судом обшуку в обійсті 54-річної жительки с.Хажина працівники міліції виявили та вилучили матерчатий пакунок з подрібненою рослинною масою зеленого кольору. За словами господарки, під стару пральну машину зілля сховав її 53-річний співмешканець, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, у тому числі й за зберігання наркотичних речовин.

Проте у даному домогосподарстві це була не остання знахідка. В одній з кімнат будинку під завалами одягу правоохоронці виявили ще й боєприпаси: 13 набоїв калібру 5,45 мм до АК-74 та 12 набоїв калібру 7, 62 мм до автомата Калашникова. Як з’ясувалося, арсенал - також власність співмешканця господарки.

Пояснювати наявність наркотиків та боєприпасів у домі чоловікові доведеться у міськвідділі міліції. Проте очевидно, що за незаконне їх зберігання йому знову загрожує карна справа за ст.ст.309 та 263 Кримінального кодексу України.

Для чого у кишені своїх штанів носив кастет, доведеться розповісти й 36-річному бердичівлянину, в якого під час зовнішнього огляду працівники міліції й виявили предмет, схожий на холодну зброю. Якщо експерти-криміналісти підтвердять належність вилученого предмету до такої, то чоловікові буде загрожувати кримінальна справа за ч.2 ст.263 (Носіння кастету без передбаченого законом дозволу) ККУ та відповідальність згідно з чинним кримінальним законодавством.

Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю у Бердичівському районі спрямували свою роботу на виявлення злочинів у сфері інтелектуальної власності та високих технологій. З цією метою вони перевірили ряд суб’єктів підприємницької діяльності, що займаються реалізацією примірників аудіовізуальних творів. В одному з таких приватних магазинів правоохоронці провели огляд, в результаті якого вилучили 338 DVD - дисків з контрафактними ознаками.

У разі, якщо експертний висновок підтвердить підозри міліціонерів, відповідно до ст.203-1 (Незаконний обіг дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва ) Карного кодексу України власнику магазину доведеться сплатити штраф на кругленьку суму.

За порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом очевидно буде притягнуто до кримінальної відповідальності й 44-річний бердичівлянин, автомобіль ЗІЛ якого було зупинено правоохоронцями на одній з вулиць райцентру. В кузові автівки чоловік перевозив брухт чорних металів загальною вагою у 800 кілограмів, не маючи при цьому відповідних документів на вантаж. За таких обставин автомобіль та водія було доставлено до Бердичівського міськвідділу міліції для подальшої перевірки.

Загалом у Бердичівському районі та райцентрі працівники міліції виявили понад сотню порушень адміністративного законодавства, вилучили 80 літрів самогону, 340 літрів закваски та 16 самогонних апаратів.

Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі