Четвер, 25 лютого 2021, 18:16 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині у сільських жителів міліція виявила коноплю, зброю, незаконні пункти прийому металобрухту

18-09-2012, 11:23               
На території Житомирщини працівники міліції продовжують проведення комплексних оперативно-профілактичних заходів, направлених на виявлення та припинення протиправної діяльності жителів регіону. Днями одразу три райони – Андрушівський, Попільнянський та Ружинський – опинилися у полі зору правоохоронців.

На території трьох районів Житомирщини упродовж одного дня працювало 29 робочих груп правоохоронців, до складу яких увійшли представники галузевих служб і стройових підрозділів обласного Управління та працівники сусідніх райвідділів області.
За період міліційного відпрацювання в Андрушівському, Попільнянському та Ружинському районах було розкрито 11 злочинів та припинено близько двох сотень правопорушень.

У с.Лісівці Андрушівського району бійці спецпідрозділу «Беркут» під час огляду господарства місцевого мешканця виявили та вилучили 7 кілограмів подрібненої рослинної маси, зовні схожої на коноплю, та ще 3 літри речовини темно-коричневого кольору. Наркосировину та наркотики наразі направлено на експертне дослідження, за результатами якого стосовно чоловіка буде вирішено питання про порушення кримінальної справи.

А в с.Чорнорудці Ружинського району працівники підрозділу з незаконним обігом наркотиків затримали місцевого жителя, в кишені якого під час особистого огляду було виявлено паперовий згорток з подрібненою коноплею. Правоохоронцям чоловік зізнався, що чверть години тому придбав зілля для власного вжитку в односельчанина. Незабаром того самого збувальника наркотичного зілля було також затримано. Під час огляду в нього було вилучено аналогічний паперовий згорток з 10-ма грамами наркотичної сировини.

Вилучене направлено на дослідження, натомість обом чоловікам загрожують кримінальні справи та покарання згідно з чинним законодавством.
Тим часом оперативники карного розшуку у Попільнянському районі під час проведення оперативно-розшукових заходів затримали жителя с.Паволочі. при огляді виявилося, що чоловік незаконно зберігав при собі ніж та пістолет. Від кого мав захищатися таким чином, затриманий наразі пояснює правоохоронцям у райвідділку міліції, адже у разі порушення карної справи за незаконне поводження зі зброєю, відповідно до ст.263 КК України, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

Під час проведення комплексних профілактичних заходів правоохоронці зосередили свою увагу й на незаконні оборудки з металобрухтом. Відтак півтонни брухту кольорового металу було виявлено дільничними інспекторами міліції на подвір’ї жительки с.Паволочі Попільнянського району. Про те, що жінка займалася скуповуванням металобрухту у населення, не маючи відповідного дозволу ліцензії на таку діяльність, красномовно свідчили металеві ваги, що знаходилися тут же в домогосподарстві.

Понад чотири з половиною тонни кольорового металобрухту було виявлено й на подвір’ї жительки с.Вчорайшого Ружинського району. Жінка пояснила працівникам міліції, що дійсно скуповувала у людей брухт чорних та кольорових металів, аби в подальшому перепродати його за більш вигідною ціною. Про те, що на такий вид діяльності потрібен відповідний дозвіл, господарка ніби й не здогадувалася.

Тим не менше обом жінкам за здійснення операцій з брухтом кольорових і чорних металів без державної реєстрації або без відповідного дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено чинним законодавством наразі загрожує кримінальні справи та сплата чималого штрафу.

Ольга Номерчук, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі