Четвер, 25 лютого 2021, 18:44 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

За зберігання наркотиків 31-річний житомирянин сяде на п’ять років

19-09-2012, 16:56               
Корольовський районний суд м. Житомира виніс обвинувальний вирок відносно 31-річного жителя обласного центру, раніше неодноразово судимого за хуліганство та грабежі. Цього разу чоловік розвернув діяльність, пов’язану з незаконним розповсюдженням наркотичних засобів.

Зафіксували факти торгівлі марихуаною, яку проводив чоловік, оперативники Корольовського РВ м. Житомира у січні 2012 року. Тоді міліціонери отримали інформацію про поширення наркотичного засобу одним з жителів обласного центру. Чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців, оскільки, не дивлячись на молодий вік, мав за плечима кілька судимостей та роки, проведені за гратами. Аби перевірити, чи дійсно підозрюваний підторговує наркосировиною, міліціонери провели комплекс оперативних заходів.

Так у середині січня на мобільний чоловіка зателефонувала його давня знайома і попросила продати «драп». Обумовивши місце зустрічі та ціну товару, домовились і про час. Сама угода відбувалася в звичайному дворі багатоповерхівки Житомира. Жінка віддала гроші, 140 гривень, після чого отримала трохи більше 4 гр канабісу. Те, що за ними спостерігають оперативники, які фіксують усі обставини події, підозрюваний дізнався набагато пізніше.
За тиждень потому до нього знову зателефонувала все та ж знайома і попросила про нову дозу марихуани. Цього разу зустрілись там же, але зайшли до під’їзду багатоповерхівки, аби не привертати увагу відпочивальників у дворі. За 210 гривень жінка купила трохи більше 5 гр наркотичного засобу. На тому й розійшлися, кожен своїм шляхом.

Втім чоловіка оперативники затримали за метрів 200 від місця продажу канабісу. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Корольовського РВ УМВС та у присутності понятих вилучено гроші, які чоловік дістав з кишень штанів на прохання міліціонерів. Під час їх огляду на всіх купюрах в ультрафіолетовому світлі чітко проглядався синій напис «Закупка наркотиків». І самі гроші, і руки чоловіка мали жовте забарвлення, яке також проявилось під час використання спеціальної лампи.

Відтак речові докази було вилучено та направлено на відповідне дослідження. А під час подальшого обшуку домоволодіння та приміщення бані, яке було в користуванні затриманого, було вилучено ще 400 гр канабісу.

Сам чоловік пояснив, що наркотичний засіб він знайшов випадково ще у жовтні минулого року. Зберігав його як для власних потреб, так і з метою продажу. Під час досудового розслідування кримінальної справи, яка була порушено відразу за двома статтями: ч.2 ст. 307 (Незаконне… зберігання.. чи збут наркотичних засобів) та ч.1 ст. 309 (Незаконне… зберігання… наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України, затриманий свою вину визнав.

У ході судового розгляду справи вину обвинуваченого представленими матеріалами було доведено та судом винесено вирок у вигляді позбавлення волі на 5 років з конфіскацією ¼ майна, що належить підсудному. Серед обтяжуючих обставин при прийнятті рішення було враховано те, що чоловік скоїв новий тяжкий злочин під час випробувального терміну, призначеного попереднім судом у 2010 році за вчинення грабежу.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі