Вівторок, 20 квітня 2021, 18:36 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Радомишлі міліція знайшла незареєстровану зброю, недоброякісні продукти та неплатників аліментів

27-09-2012, 09:31               
Профілактичні заходи міліції, що пройшли нещодавно на території Радомишльського району Житомирщини, мали на меті позитивний вплив на загальну ситуацію в регіоні, а тому і результати мають якісний, а не кількісний вимір.

Виявлення та припинення фактів самогоноваріння, особливо з подальшою його реалізацією, традиційно є одним з напрямів роботи дільничних інспекторів. Відтак, серед спеціально створених мобільних груп із числа і працівників Радомишльського райвідділу, і додатково залучених сил органів внутрішніх справ області, окремі перевіряли наявну інформацію щодо торгівлі міцними напоями домашнього виробництва у населенних пунктах району. Їм вдалося зупинити щонайменше 4 підпільні гуральні та вилучити, а значить убезпечити чиєсь здоров’я та сімейний спокій, 45 літрів самогону та 148 літрів закваски. До адміністративної відповідальності за виготовлення та зберігання цього напою притягнено 12 жителів району.

Особлива увага під час проведення профілактичних заходів до питань обігу зброї, наголосив під час обов’язкового цільового інструктажу, що проходив у приміщенні райвідділу, заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський. Тож робочі групи перевірили понад двох десятків власників не лише мисливської, а й інших видів зброї. Загалом, попереджено низку серйозних потенційно небезпечних правопорушень. Так, вилучено мисливську гладкоствольну рушницю, 2 пристрої для відстрілу гумових куль, а також відповідні дозволи у господарів, які зберігали зброю з грубими порушеннями встановлених вимог.

Окрім того, в одному з помешкань у м. Радомишлі під час санкціонованого огляду будинку було виявлено 3 незареєстровані мисливські рушниці, серед яких лише одна має серійний номер. Також в оселі, що належить 53-річному чоловікові, було вилучено понад сотні набоїв різного калібру як до спортивної, так і вогнепальної зброї. Увесь арсенал направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, за його результатами прийматиметься рішення щодо порушення кримінальної справи.

А в домогосподарстві іншого жителя райцентру працівники міліції виявили 3 банки мисливського димного пороху й нині перевіряють походження та призначення цієї речовини.

Скільки біди могли б наробити ці небезпечні забавки, можна лише здогадуватись. Втім, наприклад, продукти харчування не відносяться до категорії небезпек, однак, якщо їх походження невідоме, то, хто зна, коли, де і з чого вони вироблені і які ризики несуть. Працівники ветеринарної міліції вилучили із торгівельної мережі через різні порушення ветеринарно-санітарних вимог 18 кг недоброякісного м’яса, 32 кг ковбасних виробів та ще 25 кг рибопродуктів.

Інша категорія небезпек – нетверезі та безвідповідальні керманичі транспортних засобів. Лише упродовж одного дня на території району працівники УДАІ затримали 3 водіїв, які керування автомобілями у стані сп’яніння, та ще 3, - які взагалі не мали посвідчень на право керування транспортними засобами.

Можливо, злісні неплатники аліментів і не становлять загальносуспільний інтерес, однак для конкретної родини, що потребує, якщо не моральної, то хоча б фінансової підтримки зі сторони горе-батьків, їх розшук нагальна необхідність. Дільничні інспектори міліції Радомишльського РВ встановили місце перебування двох жителів району, які всіляко намагаються уникнути відповідальності за утримання власних дітей.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі