Вівторок, 9 березня 2021, 12:43 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

830 літрів самогонної закваски виявили міліціонери Житомирщини в гуральні на колесах

1-09-2010, 12:00               
25 серпня до Житомирського районного відділу міліції звернулася жителька села Озерянка з проханням здійснити огляд домоволодіння одного підприємливого озерянця, який став для місцевих випивох "самогонним бароном".

У ході оперативного відпрацювання працівники міліції встановили, що факт незаконного самогоноваріння підтверджується, ситуація в Озерянці, населення якої складає понад 600 чоловік, набирає негативних обертів, а масштаби її алкогольного ураження невпинно зростають.
"При огляді господарства одного із жителів села Озерянка Житомирського району разом з головою сільської ради було виявлено та вилучено 830 літрів самогонної закваски, а також 30 літрів самогону і самогонний апарат. У поточному році це найбільша кількість самогонної закваски, яка була вилучена міліцією на території Житомирського району.
Неодноразово через засоби масової інформації жителі Житомирського району попереджались про недопущення виготовлення та збуту самогону, але не дивлячись на це такі випадки мають місце. Дуже шкода, що власники незаконних гуралень не розуміють однієї істини: самогоноваріння - це людські сльози, сльози матерів, жінок, дітей", - розповів заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Житомирського РВ УМВС України в Житомирській області, старший лейтенант Сергій Демедюк.
Спочатку зловмисник та його помічниця-дружина не поспішали "здавати свої позиції", наполягаючи, що ніякої самогонки вони не мають та не продають. Однак, зрозумівши власну безвихідь, чоловік вирішив взяти провину на себе і показав місце розташування своєї гуральні. Нею виявився… мікроавтобус "Фольксваген - Транспортер". Раніше помешкання громадянина Бондара (прізвище змінено) вже неодноразово попадало в очі дільничним інспекторам, але завдячуючи його зловмисній винахідливості - розміщення самогонного мінізаводу на колесах, Бондара ніяк не могли схопити на гарячому.
Машину він обладнав наступним чином: всі пасажирські місця, окрім передніх водійських, були зняті, на їхньому місці стояли бочки з закваскою та самогонний апарат. Свій "Фольксваген" хазяїн, зазвичай, залишав у полі або ж городі, так трапилося і цього разу, коли раптово навідалася міліція.
Громадянин Бондар постійно попереджався головою сільради, у нього вже проводився міліцейський огляд, під час якого теж було вилучено самогон і притягнуто Бондара до адміністративної відповідальності. Але, не зважаючи на це, він ніяких висновків не зробив та продовжив займатися незаконним видом підприємницької діяльності.
"Ми наполегливо боремося із самогоноварінням через те, що люди почали сильно спиватися, - говорить голова сільської ради Озерянки Людмила Серафім. - Сюди, до Бондара, вони несли все, хто що у кого вкраде: і курей, і метал, все що завгодно. Вони крали за товар, за горілку".
Підприємливий хист Бондара призвів до не однієї трагічно розгорнутої людської долі. Неподалік його цеху домашнього розливу оковитої жила бабуся, яка опікувалася неповнолітніми онуками. Самі вони випивали та й полюбляли зайти до Бондара, щоб "остограмитись". І, коли бабуся вже була не в стані дати раду онукам-п'яничкам, сільська рада змушена була забрати останніх у сивочолої годувальниці та оформити їх до будинку сімейного типу. За словами сільського голови, до цього призвела неможливість "знайти спільну мову із громадянином Бондарем", який протягом довгого часу робив бізнес на чужому горі.
Постійними клієнтами Бондара стали більшість п'яниць села, оскільки він, дотримуючись ринкових методів "ведення" торгівлі, продавав 0,5 літра самогонки за 10 - 12 гривень, в той час, як з попередніх викриттів гуралень міліціонерами встановлено, що середня вартість пляшки самогону по Житомирському району складала 16 гривень. Для своїх "відвідувачів" Бондар зробив окремий вхід у будинок зі сторони городу, аби поменше привертати увагу стурбованих сусідів.
"Вся пенсія тут осідає, - з розпачем пояснює місцева жителька Валентина, ще одна жертва "підприємця", мати пиятика. - Я б хотіла звернутись до всіх самогонщиків, не травіть інших, не женіть горілку, бо це вбивство, за яке ви понесете відповідальність не перед людьми, а перед Богом".
Відносно "підприємливого" громадянина Бондара, який споював своїх односельчан, наразі порушено кримінальну справу за статтею 203 Кримінального кодексу України (зайняття забороненими видами господарської діяльності), що передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Антон Сичевський


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі