Вівторок, 9 березня 2021, 11:51 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Під Червоноармійськом вбили таксиста

15-09-2010, 16:59               
Як повідомляє ВЗГ УМВС України в Житомирській області, 8 вересня у лісосмузі неподалік смт. Червоноармійська місцевий житель, що шукав гриби, натомість знайшов іншу страшну несподіванку – труп чоловіка. Грибник помчав до райвідділу міліції, звідки на місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група.

Як розповів в.о. начальника Червоноармійського РВ Олександр Макеєнко, міліціонери відразу зафіксували, що чоловік, який знаходився у лісосмузі, помер насильницькою смертю. Тілесні ушкодження, нанесені в область голови, навіть без заключення експертів не залишали в цьому сумнівів, до того ж перебував він тут уже кілька діб. Тож оперативники розпочали роботу щодо встановлення особи невідомого, водночас працюючи і над мотивами та причетними до такого страшного злочину. Перевірялись декілька версій можливого розвитку подій, у тому числі скоєння дорожньо-транспорної пригоди.

Речові докази, вилучені на місці події, вказували на те, що чоловіка до лісосмуги привезли на авто, на ньому ж невідомий чи невідомі і зникли. Саме ж вбивство, ймовірніше всього, відбувалося в іншому місці. Провівши відповідні дослідження та встановивши марку автомобіля, водночас працівники міліції з’ясували, що один із місцевих жителів у період вчинення вбивства приїздив з Києва на такій же машині таксі. А наступного дня він уже сам їздив за кермом, без київського водія. Придбати машину, що коштує понад 100 тисяч гривень, у хлопця фінансової можливості не було – оперативники це перевірили.

На час виявлення трупа парубок уже повернувся до Києва, де працював в приватній охоронній фірмі. Поспілкувавшись з рідними хлопця, його друзями, оперативники переконались, що їх підозри небезпідставні. Цього ж дня міліціонери виїхали до Київської області.

Коментуючи затримання, Олександр Іванович розповів, що підозрюваний на час зустрічі з оперативниками спокійно мив машину, яка належала покійному таксистові. Згодом він розповість, що збирався її відігнати в один із дворів Києва та покинути, але не встиг. Але це лише згодом. Спочатку хлопець оповідав байку про те, що викрав авто на стоянці на околиці столиці. Та зрозумівши, що міліціонерам відомо набагато більше, ніж він сподівався, був змушений зізнатися, як все було насправді.

За його словами, близько 2 години ночі 4 вересня він вирішив терміново їхати додому до Червоноармійська. Єдиним транспортом для цього, за твердженнями підозрюваного, було таксі. Приїхавши до райцентру, хлопець спробував зняти гроші у банкоматі, щоб розрахуватись з таксистом, однак на рахунку нічого не було – заробітна плата мала надійти лише за декілька днів. Він запропонував таксистові дочекатись ранку, сподіваючись у когось позичити, мова йшла про 700 гривень, однак у того були зовсім інші плани. Між чоловіками виникла суперечка, що перейшла у бійку, її результат став фатальним, а останнім аргументом був молоток. Зрозумівши, що таксист мертвий, хлопець погрузив тіло в авто та відвіз за місто. Спочатку намагався викопати яму, прихопивши спеціально для цього з дому лопату, втім швидко зрозумів, що це йому не вдасться. Тож покинув труп у лісосмузі, закидавши травою.

Особу вбитого 40-річного чоловіка оперативники встановили уже після того, як затримали підозрюваного. Його було оголошено у розшук колегами у Голосіївському районі в м. Києва. У нього залишилася дружина і кількамісячна дитина.

Відносно затриманого 20-річного парубка порушено кримінальну справу за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Розслідування триває.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі