Кримінал > Прокуратурою Житомирщини порушено кримінальну справу за фактом незаконного заволодіння чужим майном на суму 800 тис. грн.

Прокуратурою Житомирщини порушено кримінальну справу за фактом незаконного заволодіння чужим майном на суму 800 тис. грн.


1-03-2011, 10:43.
Як повідомив Житомирський міжрайонний природоохоронний прокурор Сергій Кока, службові особи та засновники ТОВ, що у Лугинському районі, з метою незаконного заволодіння статутним фондом цього товариства, яке мало спеціальний дозвіл на користування надрами і було власником геологічної інформації родовища корисних копалин, склали нотаріально завірену заяву та підробили в ній підпис власника товариства. За підробленими документами, власник мав би передати свою частку, до того ж, у 100% розмірі, статутного фонду на користь іншої особи.

У подальшому було сфальсифіковано й інші документи, за якими змінено власника статутного фонду ТОВ, який набув майнові права товариства, у тому числі й на геологічну інформацію щодо родовища корисних копалин. Увівши в оману працівників райвідділу міліції щодо втрати статутних документів товариства, службові особи отримали довідку, на підставі якої внесли зміни до реєстраційних документів щодо засновників та місця реєстрації товариства.

Таким чином, здійснено незаконне заволодіння підприємством з усіма належними йому правами щодо надр, чим заподіяно власнику товариства збитки на суму понад 800 тис. грн., що спричинило для нього тяжкі наслідки.

Наразі по кримінальній справі, порушеній Житомирською міжрайонною природоохоронною прокуратурою за частиною 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), частиною 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України проводиться досудове слідство.

Прес-служба прокуратури Житомирської області


Повернутися