Кримінал > У Житомирській області шахраї здали на металобрухт спецтехніку, яка належала Міноборони України

У Житомирській області шахраї здали на металобрухт спецтехніку, яка належала Міноборони України


21-04-2011, 14:48.
У Житомирській області Службою безпеки України викрито факт розтрати службовими особами приватного підприємства автомобільної та спеціальної техніки, що належить Державному підприємству Міністерства оборони України «Укрвійськбуд».

Оперативники встановили, що наприкінці минулого року на підставі укладених договорів оренди приватне підприємство отримало від двох філій ДП «Укрвійськбуду» у користування терміном на 5 років 31 одиницю техніки, для проведення будівельно-монтажних робіт.

У результаті комплексної перевірки, ініційованої СБУ, встановлено, що вже у лютому ц.р. орендовані транспортні засоби у передбачених угодами місцях експлуатації були відсутні. Натомість на декількох пунктах прийому металобрухту виявлено їхні залишки.

За попередніми підрахунками, ДП «Укрвійськбуду» завдано збитків на суму понад 1,7 млн. гривень.

За цим фактом слідчим підрозділом УСБУ в Житомирській області порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Прес-група УСБ України в Житомирській області

Повернутися