Кримінал > Житомирська митниця надала незаконну пільгу на 385 тис. грн.

Житомирська митниця надала незаконну пільгу на 385 тис. грн.


25-05-2011, 14:39.
Прокуратурою міста Житомира порушено кримінальну справу стосовно службових осіб митниці за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Як повідомив прокурор м. Житомира Ілля Титарчук, службові особи митниці протягом січня - березня 2011 року не дотримувалися вимог Податкового Кодексу України, який набрав чинності з 1 січня 2011 року. Порушуючи чинне законодавство, безпідставно, при митному оформленні товару, що належить суб’єкту підприємницької діяльності, застосували пільгу в оподаткуванні з податку на додану вартість, яка передбачена Законом України «Про податок на додану вартість», що втратив чинність з 01.01.11.

Унаслідок незаконних дій службових осіб митниці до державного бюджету не сплачено митних платежів на суму понад 385 800 грн., чим спричинено тяжкі наслідки державним інтересам, інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Повернутися