Кримінал > На Житомирщині СБУ викрито факт привласнення понад 330 тис. грн. державних коштів

На Житомирщині СБУ викрито факт привласнення понад 330 тис. грн. державних коштів


26-09-2010, 08:28.
Як повідомила прес-група УСБ України в Житомирській областіУ Житомирській області співробітниками Служби безпеки України викрито факт привласнення службовою особою – директором житомирського приватного підприємства – державних коштів в особливо великих розмірах.

Відповідно до укладеної угоди місцеве приватне підприємство отримало від однієї з державних установ понад 800 тисяч гривень на виконання підрядних робіт з реконструкції адмінбудинку. Встановлено, що підприємство-підрядник закупило будівельні матеріали та провели роботи з реконструкції будівлі лише на половину цієї суми, а решту коштів держустанові не повернуло.

Натомість директор житомирського привітного підприємства перерахував їх на корпоративні пластикові картки, з яких згодом знімав та витрачав на власні потреби. Таким чином він встиг привласнити більше 330 тисяч гривень державних коштів.

Стосовно керівника житомирського приватного підприємства слідчі Управління СБУ в Житомирській області порушили кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Повернутися