Кримінал > На Житомирщині чоловік облаштував виробництво самогону у дровітні

На Житомирщині чоловік облаштував виробництво самогону у дровітні


7-02-2012, 10:33.
Аби приховати від сторонніх очей те, що відбувається у власному домогосподарстві, до яких тільки вигадок не вдаються українці. Однак, коли йдеться про незаконну підприємницьку діяльність, як то виготовлення самогону, цікавість до цього можуть виявити не лише сусіди, а й працівники міліції. Недарма кажуть, шила у мішку не втаїш.

Проблема пияцтва, будучи сама наслідком певних соціально-економічних та суб’єктивних причин особи, водночас породжує низку інших суспільно-небезпечних обставин. Сьогодні ні для кого не секрет, що значна частина злочинів вчиняється саме на грунті або під впливом зловживання алкоголем.

Відтак, переконаний заступник начальника УМВС - начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський, оперативно-профілактичні відпрацювання районів області є однією з форм попереджувальної роботи міліції. Виявити осередки самогоноваріння та зупинити їх діяльність далеко на повний перелік завдань міліції під час проведення таких заходів.

Минулого тижня працівники відділу профілактики правопорушень, інспектори ДАІ, батальйону патрульної служби та беркутівці у складі посилених груп працювали на території Олевського району Житомирщини, зокрема у райцентрі та селах Лісках, Бацеві, Жовтневому, Майдані, Зольні та Ковальові. До міліціонерів долучились і добровільні помічники – члени громадських формуваль та голови сільських рад.

Більшість виявлених правопорушень, пов’язана із вчиненням насильства у сім’ї, а тут, без сумніву, без пияцтва не обійшлося, тож двоє жителів району притягнено до адміністративної відповідальності за виготовлення та зберігання самогону та ще стільки ж за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях.

2 лютого в домогосподарстві жителя с. Лісків Олевського району працівники міліції виявили міні-гуральню, облаштовану у дровітні. Чоловік приладнав самогоний апарат на вулиці під накриттям, де зберігаються зимові запаси палива. Певно, пожежною безпекою не особливо переймався, більше дбаючи про продукт. Втім, правоохоронці вилучили й потенційно небезпечний самогонний апарат, і 10 літрів готової оковитої домашнього виробництва, і 50 літрів закваски.

Вказані профілактичні заходи мають системний характер та триватимуть й в інших районах області, повідомив Валерій Марчевський.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


Повернутися