Кримінал > На Житомирщині міліція закриває незаконні пункти прийому металобрухту

На Житомирщині міліція закриває незаконні пункти прийому металобрухту


21-02-2012, 16:29.
Відразу декілька пунктів незаконного прийому металобрухту виявили працівники міліції у Коростенському районі Житомирщини минулих вихідних. Загалом у місцях організації їх роботи було вилучено понад 3 тонн брухту чорних та кольорових металів.

Однак це далеко не весь арсенал результатів роботи міліції на Коростенщині упродовж вихідних, адже саме у цей період на території району проводилося оперативно-профілактичне відпрацювання, спрямоване на активізацію профілактичної роботи по передженню правопорушень та злочинів.

Як наголосив заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський, комплексна співпраця усіх сил міліції завжди має позитивний результат, а тому до організації подібних заходів на території районів області обов’язково залучаються додаткові сили як стройових підрозділів, так і галузевих служб обласного управління. Зокрема, загалом участь у відпрацюванні Коростенщини взяли близько 65 працівників УДАІ, батальйону патрульної служби, роти міліції особливого призначення «Беркут», ВГІРФО, УДСБЕЗ, УДСО, ВКМСД, карного розшуку та особовий склад Коростенського міськвідділу.

Особливістю району є те, що до складу спеціально створених 16 мобільних груп ввійшли і громадські помічники – члени добровільної народної дружини «Яструб», які постійно співпрацюють з правоохоронцями у питаннях забезпечення громадського порядку та спокою на вулицях районого центру. Підтримує їх у цьому і місцева влада, за кошти якої і утримується підрозділ.

Особливу увагу працівники міліції під час проведення заходів звертали на місця проведення дозвілля молоді. Щоправда значна частина сумнівних закладів самостійно припинила свою роботу. Однак це також позитивний елемент попереджувальної роботи, переконаний начальник Коростенського МВ Віктор Калітка.

- Ми працюємо не для показників, а для людей, а тому якщо власник закладу відчуває, що у його роботі не все гаразд, то закриття подібного розважального центру - уже елемент попередження інших правопорушень чи навіть злочинів. Наприклад, розпиття алкогольних напоїв молоддю, дуже часто неповнолітньою, як правило, провокує наступні неадекватні дії, як свідчить практика, на межі закону. Відтак серед виявлених правопорушень, на жаль, традиційні – куріння та розпиття спиртних напоїв у громадських місцях.

Загалом працівники міліції упродовж двох днів відпрацювання, окрім названого, вилучили у правопорушників 155 літрів самогону, 560 літрів закваски та 16 самогонних апаратів, 7 одиниць вогнепальної гладкоствольної зброї та один пристрій для відстрілу гумових куль, наркотичні засоби тощо.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області

Повернутися