Кримінал > У Житомирі розшукують батьків 5-річного хлопчика

У Житомирі розшукують батьків 5-річного хлопчика


2-03-2012, 10:07.
Пізнього вечора, близько 22.00, 1 березня 2012 до Богунського РВ УМВС України в Житомирській області звернувся житель обласного центру, водій маршрутного таксі. Чоловік повідомив, що виявив в автобусі малолітню дитину, яка знаходиться без супроводу дорослих. За словами водія, він помітив хлопчика, коли транспортний засіб рухався по проспекту Миру. Поспілкувавшись з дитиною, чоловік зрозумів, що той не знає, де його батьки і куди йому їхати, а тому водій відразу звернувся до відділу міліції.

Шановні громадяни! Маршрут руху автобуса "Хімволокно – Богунія". За словами хлопчика, у нього є й мама Ліля, й тато Женя. В автобусі він їхав нібито з тьотьою Зіною, куди не знає.

Станом на 11.00 2 березня із заявою про зникнення малолітньої дитини до міліції не звернувся.

Хлопчикові на вигляд до 5 років, за його словами, звати Даня. Одягнений у куртку зеленого кольору, шапку з вухами синього кольору, штани темно-коричневого кольору, черевики коричневого кольору, темного кольору светер.

Дитина активна, комунікабельна, легко йде на спілкування.

Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо названих обставин або можете допомогти у встановленні батьків хлопчика, просимо негайно повідомити до міліції за номером телефону (0412) 40-73-04 або 102.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися