Кримінал > Житомирські чиновники набили кишені 5 мільйонами бюджетних коштів

Житомирські чиновники набили кишені 5 мільйонами бюджетних коштів


7-03-2012, 13:00.
Чиновники одного із управлінь Житомирської облдержадміністрації розтратили 5,3 мільйонів гривень бюджетних коштів. Про це повідомляє ТСН з посиланням на прес-службу СБУ.

У листопаді 2011 року після проведення відповідного конкурсу на закупівлю робіт за державні кошти між одним із управлінь ЖОДА та київським приватним акціонерним товариством було укладено угоду. Відповідно до умов угоди, фірма зобов'язувалася у місячний термін поставити обладнання, необхідне для проведення заміни технічно зношеного аварійного устаткування та модернізації системи центрального водопостачання і водовідведення хлораторної водонасосної станції другого підйому міста Житомира.

Через 17 днів після підписання угоди службові особи управління ЖОДА склали та підписали акт прийому-передачі поставленого обладнання, на підставі якого на рахунок київського товариства було перераховано 5,294 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Утім, як з'ясували співробітники СБУ, устаткування - комплект обладнання станції знезараження питної води на базі електролізної установки - на час підписання акту прийому-передачі не просто не поставлене, а навіть не виготовлене європейською фірмою та не ввезене на митну територію України.

За фактами розтрати шляхом зловживання службовим становищем службовими особами державної установи бюджетних коштів у особливо великих розмірах та складання і видачі завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, слідчим підрозділом Управління СБ України в Житомирській області порушено кримінальну справу.

Справу порушено за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу.

За повідомленням ТСН

Повернутися