Кримінал > У жителя Житомирського району виявили наркотики

У жителя Житомирського району виявили наркотики


5-04-2012, 09:59.
До чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 341 повідомлення, 319 з яких із ознаками злочинів, серед них крадіжки чужого майна, факти незаконного обігу наркотиків, шахрайства, хулі та інші.

У 133 випадках встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 189 порушень правил дорожнього руху, 15 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

4 квітня до Коростенського МВ звернулась жителька райцентру із заявою про те, що з приміщення її сараю, шляхом зриву навісного замка, невідомим викрадено два велосипеди «Мінськ». Сума збитку становить 600 гривень.

Дільничні інспекотри міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 28-річного жителя с. Боровиця, в якого викрадене вилучили.

Цього ж дня до Житомирського РВ із заявою звернувся житель с. Березівка, 1952 р.н. Чоловік повідомив, що із сараю його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено електроінструменти.

Оперативники карного розшуку за підозрою у скоєнні злочину затримали 41-річного непрацюючого місцевого жителя.

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей в ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання у будинку 38-річного жителя с. Кам’янка Житомирського району виявили та вилучили подрібнену рослинну масу зеленого кольору вагою близько 300 грамів, яку направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися