Кримінал > У селян на Житомирщині можна знайти макову соломку, холодну зброю та самогонні апарати

У селян на Житомирщині можна знайти макову соломку, холодну зброю та самогонні апарати


25-04-2012, 17:20.
Профілактичні заходи із залученням працівників обласного Управління, стройових підрозділів та інших територіальних органів внутрішніх справ минулих вихідних пройшли на території Попільнянського району.

- Основне завдання кожного з вас – це попередження правопорушень та виявлення причин, які можуть їм сприяти, - наголосив заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський, звертаючись до присутніх працівників міліції під час проведення інструктажу перед початком відпрацювання. – Максимально сприяти усуненню чинників, що негативно впливають на загальний стан правопорядку та спокою у районі.

Відтак спеціально створені мобільні групи, до складу яких ввійшли інспектори батальйону патрульної служби, УДАІ, роти міліції особливого призначення «Беркут», працювали за чітко визначеними напрямами.

У с. Попільні в одному з домогосподарств під час санкціонованого обшуку працівники міліції виявили макову солому, вагою близько 60 гр., та 2 штик-ножі. Вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, за результатами проведення якого прийматиметься відповідне рішення.

В іншому населеному пункті району, селі Красногірці, дільничні інспектори затримали двох місцевих парубків, одному з яких, до речі, ще не виповнилося 18, за підозрою у вчиненні крадіжки з ферми приватного сільськогосподарського підприємства. Тож тепер, певне, старшому з товаришів доведеться відповідати не лише за протиправне діяння, а й за втягнення у злочин неповнолітнього.

У селищі Корнині правоохоронці затримали чоловіка, який, за попередніми даними, причетний до щонайменше 5 крадіжок, вчинених на території району. Підозрюваний, як з’ясувалось без постійного місця проживання, веде бродяжницький спосіб життя, а тому час від часу зазіхає на чужі дачі у пошуках їжі та крову.

Загалом же, повідомив начальник Попільнянського РВ УМВС Володимир Бойко, за кожним із названих випадків або уже порушено кримінальну справу, або вирішується питання про це. Окрім того, під час проведення профілактичних заходів працівники міліції розкрили 8 злочинів, учинених на території району, у тому числі і раніше.

Серед інших напрямів роботи – профілактика пияцтва та самогоноваріння. Відтак у жителів Попільнянщини було вилучено 10 літрів самогону, 50 літрів закваски та 5 самогонних апаратів.

Також перевіркам були піддані власники мисливської зброї щодо дотримання правил та вимог по її зберіганню. У семи випадках вогнепальні знаряддя були вилучені разом з набоями.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


Повернутися