Кримінал > На Житомирщині з будинку пенсіонерки винесли телевізор та пральну машину

На Житомирщині з будинку пенсіонерки винесли телевізор та пральну машину


3-07-2012, 12:15.
До чергових частин УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби надійшло 311 повідомлень, 296 з яких із ознаками злочинів, серед них грабежі, крадіжки чужого майна, факти незаконного обігу наркотиків, хуліганства та інші.

У 121 випадку встановлено особи, які обґрунтовано підозрюються у причетності до вказаних подій.

Припинено 190 порушень правил дорожнього руху, 15 з них – керування транспортними засобами у нетверезому стані.

2 липня до Черняхівського РВ із заявою звернулась жителька райцентру, 1936 р.н. Пенсіонерка повідомила про те, що з її будинку, шляхом пошкодження дверей, невідомим викрадено телевізор та пральну машину. Сума збитку становить 1,200 гривень.

Працівники міліції у скоєнні даного злочину підозрюють 42-річного жителя Черняхова, розшук якого триває.

Цього ж дня до Коростенського МВ із заявою звернувся пенсіонер, житель с.Злобичів, який повідомив про те, що з подвір’я його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено велосипед. Сума збитку становить 600 гривень.

Працівники міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали раніше судимого 24-річного жителя району. Викрадений велосипед вилучили.

Минулої доби до Богунського РВ звернувся 33-річний житель обласного центру із заявою про те, що по вул. Щорса, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено його мобільний телефон. Сума збитку становить 1000 гривень.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 18-річного місцевого жителя.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися