Кримінал > 17-річний бердичівлянин посеред ночі пробрався в магазин і сховався за холодильником

17-річний бердичівлянин посеред ночі пробрався в магазин і сховався за холодильником


13-07-2012, 12:26.
Аж ніяк, очевидно, не розраховував зухвалий 17-річний парубок, що його присутність у магазині хтось помітить. Адже до приміщення він потрапив уночі, намагаючись не шуміти. Та ще й наміри мав, як розповів сам затриманий, лише мирні.

Близько четвертої години ранку до Бердичівського міськвідділу міліції зателефонувала схвильована власниця одного з міських магазинів і повідомила, що хтось розбив скло її крамниці.

За вказаною адресою одразу ж було направлено найближчий черговий наряд міліції – працівників ДАІ, що несли службу на маршруті патрулювання як раз у зазначеному районі. На місці події правоохоронці й дійсно виявили пошкодження пластикових деверей та розбитий склопакет на них. Про те, що в середині магазину хтось таки є, свідчили звуки якоїсь метушні.

За таких обставин до даішників приєдналася й слідчо-оперативна група міськвідділу, працівники якої взялися обстежувати довколишню територію та приміщення магазину, яке, на перший погляд, здавалося пустим. Проте дуже швидко правоохоронці віднайшли нічного відвідувача, який заховався від них… за холодильником.

Затриманого, а ним виявився 17-річний мешканець районного центру, працівники ДАІ доставили до міського відділу міліції. У юнака в поточному році вже були проблеми із законом. Проте цього разу, як розповідає хлопець, він просто «зайшов» до магазину переночувати.

Наразі правоохоронці розпочали проводити перевірки, в ході яких буде вирішено питання про порушення кримінальної справи за ст. 15 ч.3 ст. 185 (Спроба вчинення крадіжки з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України.

СЗГ УМВС України в Житомирській областіПовернутися