Кримінал > На Житомирщині патрульних навчали протидіяти вуличній злочинності

На Житомирщині патрульних навчали протидіяти вуличній злочинності


11-10-2010, 14:22.
Як повідомляє ВЗГ УМВС України в Житомирській області, 9 жовтня на Житомирщині пройшли чергові навчання особового складу, що є постійними у системі службової підготовки працівників органів внутрішніх справ. Для цього до обласного управління спеціально запросили заступників начальників міськрайорганів області з громадської безпеки, інспекторів батальйону патрульної служби та бійців окремої роти міліції «Беркут».

План роботи передбачав як практичну, так і теоретичну частини. Перша розпочалася у внутрішніьому дворі УМВС з шикування та стройового огляду підрозділів. Адже сприйняття працівника міліції громадянами залежить від його зовнішнього вигляду та екіпірування.

Заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки Валерій Марчевський, розпочинаючи заняття, звернув увагу присутніх на необхідність суворого дотримання законодавства, прав громадян у повсякденній роботі. Забезпечення охорони громадського порядку на вулицях – наше основне завдання. Люди мають почувати себе безпечно і захищено і ми за це відповідаємо.

Практичні заняття із відпрацювання щоденних службових ситуацій продовжили перший етап. Інспектори патрульної служби отримували ввідні завдання, пов’язані із забезпеченням охорони порядку в громадських місцях, та показували вміння їх вирішувати. Особливу увагу при цьому інструктори звертали на можливі ускладнення розвитку подій у разі допущення міліціонерами помилок.

Оскільки належна фізична підготовка працівника органів внутрішніх справ відіграє не менш важливу роль, ніж його знання, наступною була демонстрація вмінь застосування прийомів рукопашного бою. Виконували її бійці окремої роти міліції «Беркут», яким протистояли умовні озброєні злочинці.

Другий етап занять проходив уже в актовому залі УМВС і мав на меті детальний аналіз підсумків роботи стройових підрозділів та міськрайорганів області щодо забезпечення порядку та безпеки на вулицях міст та сіл.

Як проінформував заступник начальника Управління громадської безпеки УМВС Юрій Дем’яненко, до охорони громадського порядку в області щодоби залучається близько 700 правоохоронців, серед них інспектори патрульної служби, працівники ДАІ, ДСО, військовослужбовці внутрішніх стало те, що з початку року у громадських місцях населених пунктів області не допущено вчинення особливо тяжких злочинів таких як вбивства, зменшилась кількість зареєстрованих тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів, грабежів, хуліганств та незаконних заволодінь транспортними засобами.

Наразі з настанням осінньо-зимового періоду змінюється режим роботи підрозділів міліції громадської безпеки. Патрульно-постові наряди заступатимуть на службу раніше, вноситимуться корективи до маршрутів їх патрулювання в залежності від стану правопрядку в тих чи інших місцях.

Загалом же такі спільні навчання мають на меті покращання організації взаємодії підрозділів міліції під час забезпечення охорони громадського порядку.

Повернутися