Кримінал > На Житомирщині директор підприємства заграбастав більше 120 тисяч гривень

На Житомирщині директор підприємства заграбастав більше 120 тисяч гривень


24-09-2012, 12:32.
На Житомирщині працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, котрий зловживаючи своїм службовим становищем, привласнив більше 120 тисяч гривень.

В ході проведення відповідних заходів убозівці з’ясували, що керівник установи для отримання незаконних надприбутків уклав договір купівлі-продажу устаткування з іншим підприємством.

За умовами договору директор повинен був доставити покупцю обладнання, а останній натомість перерахувати на рахунок продавця обговорену суму, 122 тисячі гривень.

Однак зловмисник, отримавши бажані кошти, навіть не мав наміру виконувати умови укладеного договору.

Стосовно зловмисника слідчим управлінням УМВС України в Житомирській області порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину передбаченого ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним зловживаючи службовим становищем, вчинене у великих розмірах).

Наразі, за зловживання своїм службовим становищем з метою незаконного збагачення, колишньому керівнику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба ГУБОЗ МВС України

Повернутися