Кримінал > На Житомирщині на хабарі попався військовий комісар

На Житомирщині на хабарі попався військовий комісар


26-09-2012, 10:46.
В одному з районних центрів Житомирщини працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в області схопили за руку військового комісара під час отримання ним хабара в 3 тисячі гривень. Відносно військовослужбовця порушено карну справу.

21 вересня в салоні власного автомобіля працівниками міліції був затриманий комісар одного з райвійськкоматів області, 38-річний майор Збройних сил України, як раз в момент отримання ним грошових коштів в сумі 3 тисячі гривень від 20-річного мешканця району.

Замовлена та отримана військовослужбовцем сума мала стати відкупним від військової строкової служби. Комісар обіцяв молодику сприяти у звільненні його від проходження служби у Збройних силах України на 5 наступних років.

За словами начальника УДСБЕЗ УМВС України в Житомирській області Юрія Крошка, факт передачі відкупного хабара було ретельно задокументовано працівниками його підрозділу. Під час огляду у військового комісара було вилучено передані молодиком грошові кошти.

Військовослужбовця було затримано та передано до військової прокуратури для подальшого прийняття процесуального рішення. Наразі відносно затриманого Житомирською військовою прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 368 (Одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

СЗГ УМВС України в Житомирській області


Повернутися