Кримінал > У Радомишлі міліція знайшла незареєстровану зброю, недоброякісні продукти та неплатників аліментів

У Радомишлі міліція знайшла незареєстровану зброю, недоброякісні продукти та неплатників аліментів


27-09-2012, 09:31.
Профілактичні заходи міліції, що пройшли нещодавно на території Радомишльського району Житомирщини, мали на меті позитивний вплив на загальну ситуацію в регіоні, а тому і результати мають якісний, а не кількісний вимір.

Виявлення та припинення фактів самогоноваріння, особливо з подальшою його реалізацією, традиційно є одним з напрямів роботи дільничних інспекторів. Відтак, серед спеціально створених мобільних груп із числа і працівників Радомишльського райвідділу, і додатково залучених сил органів внутрішніх справ області, окремі перевіряли наявну інформацію щодо торгівлі міцними напоями домашнього виробництва у населенних пунктах району. Їм вдалося зупинити щонайменше 4 підпільні гуральні та вилучити, а значить убезпечити чиєсь здоров’я та сімейний спокій, 45 літрів самогону та 148 літрів закваски. До адміністративної відповідальності за виготовлення та зберігання цього напою притягнено 12 жителів району.

Особлива увага під час проведення профілактичних заходів до питань обігу зброї, наголосив під час обов’язкового цільового інструктажу, що проходив у приміщенні райвідділу, заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Валерій Марчевський. Тож робочі групи перевірили понад двох десятків власників не лише мисливської, а й інших видів зброї. Загалом, попереджено низку серйозних потенційно небезпечних правопорушень. Так, вилучено мисливську гладкоствольну рушницю, 2 пристрої для відстрілу гумових куль, а також відповідні дозволи у господарів, які зберігали зброю з грубими порушеннями встановлених вимог.

Окрім того, в одному з помешкань у м. Радомишлі під час санкціонованого огляду будинку було виявлено 3 незареєстровані мисливські рушниці, серед яких лише одна має серійний номер. Також в оселі, що належить 53-річному чоловікові, було вилучено понад сотні набоїв різного калібру як до спортивної, так і вогнепальної зброї. Увесь арсенал направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, за його результатами прийматиметься рішення щодо порушення кримінальної справи.

А в домогосподарстві іншого жителя райцентру працівники міліції виявили 3 банки мисливського димного пороху й нині перевіряють походження та призначення цієї речовини.

Скільки біди могли б наробити ці небезпечні забавки, можна лише здогадуватись. Втім, наприклад, продукти харчування не відносяться до категорії небезпек, однак, якщо їх походження невідоме, то, хто зна, коли, де і з чого вони вироблені і які ризики несуть. Працівники ветеринарної міліції вилучили із торгівельної мережі через різні порушення ветеринарно-санітарних вимог 18 кг недоброякісного м’яса, 32 кг ковбасних виробів та ще 25 кг рибопродуктів.

Інша категорія небезпек – нетверезі та безвідповідальні керманичі транспортних засобів. Лише упродовж одного дня на території району працівники УДАІ затримали 3 водіїв, які керування автомобілями у стані сп’яніння, та ще 3, - які взагалі не мали посвідчень на право керування транспортними засобами.

Можливо, злісні неплатники аліментів і не становлять загальносуспільний інтерес, однак для конкретної родини, що потребує, якщо не моральної, то хоча б фінансової підтримки зі сторони горе-батьків, їх розшук нагальна необхідність. Дільничні інспектори міліції Радомишльського РВ встановили місце перебування двох жителів району, які всіляко намагаються уникнути відповідальності за утримання власних дітей.

Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області


Повернутися