Кримінал > Керівництво Житомирщини зустрілось з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування

Керівництво Житомирщини зустрілось з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування


28-09-2012, 12:25.
30 вересня Житомирщина відзначатиме День усиновлення. З нагоди цього свята за ініціативи Житомирської обласної ради та Житомирської облдержадміністрації вперше відбулась зустріч керівництва області з першокурсниками Житомирського інституту медсестринства з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У зустрічі взяли участь 32 дитини зазначеної категорії, керівництво закладу та батьки-вихователі, в чиїх сім’ях виховувались діти.

«Насьогодні я користуються усіма соціальними гарантіями: безкоштовним навчанням, проживанням у гуртожитку, харчуванням. А також розумінням з боку адміністрації інституту, маю підтримку соціально-психологічних служб, –поділилась враженням від першого місяця навчання першокурсниця Вероніка Утенко, студентка 101 групи відділення «Сестринська справа» інституту. – Тому я щиро вдячна за те, що можу реалізувати себе і здійснити свою мрію: допомагати людям».

Спілкувалися із першокурсниками Інституту медстестринсва голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих. Вони вручили всім учасникам зустрічі привітальні листи голови Житомирської обласної адміністрації Сергія Рижука і голови облради та пам’ятні подарунки.

За інформацією прес-служби Житомирської ОДА

Повернутися