Кримінал > УМВС України в Житомирській області інформує

УМВС України в Житомирській області інформує


4-11-2010, 10:22.
3 листопада в одній з квартир обласного центру працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області на законних підставах проводили огляд помешкання. У міліціонерів були підстави стверджувати, що у цій оселі займаються виготовленням та вживанням наркотичних засобів. Огляд помешкання на початковому етапі підтвердив наявність у ньому наркотичних засобів та специфічних пристосувань для їх вживання.
За півгодини у квартирі з’явилися дві молоді особи, які, не назвавшись, дістали диктофон, фотоапарат та почали записувати і фотографувати проведення слідчих дій. На прохання працівників міліції вийти з оселі та не перешкоджати проведенню огляду місця події дівчата не відреагували, натомість, розпочавши з’ясовувати, а що, власне, відбувається. Звучить більш, ніж дивно, зважаючи, що до даної квартири жодного стосунку незнайомки не мають. Вказану квартиру у даний час винаймали четверо громадян, за попередніми даними іноземці, які знаходились в помешканні.

Втім працівники міліції все ж переконали дівчат вийти з квартири та зачекати закінчення огляду місця події на вулиці.

Існують певні канони оперативно-розшукової роботи не для обговорення широкого загалу, однак представники окремих ЗМІ, як з’ясувалось лише згодом, це були саме вони, вважають себе у вправі втручатися у специфіку роботи працівників правоохоронних структур.

Прикро, що, прикриваючись високими словами та претендуючи на правозахисну діяльність, дехто забуває про елементарну журналістську етику та людську порядність, у той час, коли інші реально протистоять навалі наркоманії та ведуть відверту боротьбу зі збутчикам небезпечного товару.

З початку року за матеріалами підрозділів по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області притягнуто до відповідальності 752 особи, 273 з них або кожен третій – збутчики наркотичних засобів та психотровних речовин. Суха статистика, яка, на жаль, не відображає ні реального стану речей, ні напруженої роботи оперативників по документуванню злочинної діяльності кожного із затриманих.Повернутися